استریم کردن بازی در دیسکورد بزودی فراهم می شود

0

دیسکورد ویژگی جدیدی به نام Go Live را برای نسخه دسکتاپ خود در 15 آگوست راه‌اندازی خواهد کرد. این کار  اجازه استریم کردن بازی در دیسکورد را فراهم می آورد و هر کسی که دارای کامپیوتر می باشد می تواند در یک کانال صوتی که ۱۰ نفر در آن همزمان حضور دارند، بازی استریم کند.

Go Live ، به افراد احساس بازی کردن در یک اتاق نشیمن با دوستانتان را می دهد. این ویژگی براساس سیستم تشخیص بازی Discord کار می‌کند، شبیه به همان ویژگی که وقتی شما یک بازی را انجام می دهید به  دوستان شما آن بازی را اطلاع می دهد.

این ویژگی در هر سروری کار خواهد کرد، اگر چه سرورهای قویتر، گزینه‌های بهتری برای استریم کردن بازی با کیفیت بالاتر خواهند بود. اما این سرویس محدودیت خاصی ندارد، هر تعداد افرادی می تواند در یک کانال بازی خود را استریم کند. همچنین یک ویژگی سطح سرور وجود دارد،  به این معنا که مدیران می‌توانند در صورت تمایل این ویژگی را خاموش یا روشن کنند.

Go Live سرویس هایی مانند توییچ را هدف قرار نداده است. پشتیبانی از وب کم وجود ندارد و محدودیت 10 بیننده به خاطر محدودیت‌های پهنای باند و اهدافی که در آینده دنبال می شود، در نظر گرفته شده است.  کامپیوترهای Mac و لینوکس ، این ویژگی را پشتیبانی نخواهند کرد – اما کاربران این سیستم ها می توانند استریم را از طریق مرورگر تماشا کنند.

 

منبع theverge
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید