زمان پخش فصل 5 سریال پیکی بلایندرز [تریلر جدید]

تریلر فصل 5 سریال پیکی بلایندرز توسط BBC منتشر شد .

بی‌بی‌سی اولین تریلر رسمی سریال پیکی بلایندرز را در رسانه های اجتماعی منتشر کرد. تو دوباره شور هیجان به دل هوادارن این سریال باز گردد.

سریال نقابداران یا پیکی بلایندرز (انگلیسی: Peaky Blinders ) نام سریال درام و جنایی انگلیسی محصول شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی است.

 

در سال ۱۹۱۹ و بعد از جنگ جهانی اول، پیکی بلایندرز ( نقاب داران ) یک گروه خانوادگی مستقر در بیرمنگام انگلستان است. داستان بر روی گروه رومانیایی پیکی بلایندرز و بلندپروازی‌ها و رئیسشان، تامی شلبی (با بازی کیلین مورفی) متمرکز است. کارآگاه ویژه چستر کمپل (با بازی سم نیل) به دستور نیروی شهربانی سلطنتی از بلفست به بیرمنگام فرستاده می‌شود تا شهر را از وجود ارتش جمهوری خواه ایرلند، کمونیست ها، گروه‌های خرابکار و جنایتکاران پاک کند. در این مسیر وجود پیکی بلایندرز نظرش را جلب می‌کند. وینستون چرچیل (با بازی اندی نیمن در فصل۱ و ریچارد مک کیب در فصل۲)، کمپل را مامور رسیدگی به اغتشاشات بیرمنگام و بازیابی مهمات جنگی می‌کند که قرار بود به لیبی منتقل شود.

سری پنجم به بیرمنگام سال 1920 باز می گردد جایی که تامی نماینده بیرمنگام جنوبی در پارلمان است. در تلاش برای رسیدن به قدرت ، تامی قرار است با Oswald Mosley ،  رهبر اتحادیه فاشیست های انگلیس ، شاخ به شاخ بشود. آیا برنامه سیاسی تازه تامی قدرت خانواده شلبی را افزایش خواهد داد یا امپراتوری آنها را به سمت فروپاشی خواهد برد؟

اگر نام “کیلیان مورفی” ضربان قلب شما را بالا نبرده است (واقعا؟) ، باید گفت که در کنار او قرار است ستاره جدیدی به نام سام کلفلین اضافه شود ، بازیگری که او را به خاطر نقش اش در فیلم های The Hunger Games  و همچنین  فیلم Hollyakos بیاد خواهید داشت.  البته خبر دیگر هم این است که تام هاردی در پایان فصل 4 از سریال خارج شد و در فصل 5 حضور نخواهد داشت.

زمان پخش فصل 5 سریال پیکی بلایندرز روز یکشنبه ، 25 آگوست 2019 (3 شهریور 98 ) می باشد.

منبع glamourmagazine
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید