ابزار جدید پینترست برای کاهش استرس و افزایش آرامش

0

پینترست ابزار جدیدی را در اپ خود برای کاهش استرس و افزایش آرامش معرفی کرده است.

پینترست نام این ابزار را “compassionate search” گذاشته است. این سرویس جدید، مجموعه ای از ابزارها را برای افرادی که به دنبال ارامش و کاهش استرس هستند ارائه می دهد. این مجموعه شامل مواردی همچون تمرینات تنفسی و آموزش انجام تمریناتی که به بهتر شدن حال فرد کمک می کند، می باشد.

در مطلبی که در بلاگ پینترست منتشر شده است این ابزارها را به عنوان فعالیت هایی برای داشتن حال خوب توصیف می‌کند تا در زمانی که احساس  “استرس، اضطراب و یا ناراحتی” دارید یک سری کارها را برای بهتر شدن حال خود استفاده کنید.

شما از ابزار خود پینترنست می توانید برای مواردی از جمله استرس و اضطراب جست و جو کنید اما همیشه به نتایج مطلوب نخواهید رسید. در حالی که پینترست این ابزار را با همکاری Brainstorm، آزمایشگاه نو آوری استنفورد برای سلامت روان و دیگر موسسه های مربوط در این زمینه ایجاد کرده است تا شما به نتایج خوب و قابل اعتمادی دسترسی پیدا کنید.

پینترست این ابزارها را از بقیه برنامه‌ها جدا کرده است . به این معنی است که فعالیت های شما در این زمینه به صورت عمومی منتشر نمی شود . پینترنست همچنین قول داده است که فعالیت های کاربران را رصد نکند و  یا تبلیغات مبتنی بر این فعالیت را نمایش نمی دهد.

این ابزار سلامت در حال حاضر در اپ های ورژن 7.25 به بعد پینترست برای آندروید و iOS قرار داده شده است.  متاسفانه، این ابزار در حال حاضر تنها در آمریکا در دسترس است، اما پینترست امیدوار است که این فعالیت‌ها را به زودی به کشورهای بیشتری گسترش دهد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید