خودرو ونکوئیش 25 استون مارتین ( Aston martin Vanquish 25) معرفی شد

0

ماه گذشته ، طراح سابق جگوار و استون مارتین ایان کالوم ، شرکت جدید خود را پس از بازنشستگی از جگوار لندرور آغاز کردند . حال پس از این مدت ایان کالوم ، خودرو ونکوئیش 25 استون مارتین ( Aston martin Vanquish 25) را به عنوان اولین محصول خود معرفی کرده است

اولین پروژه گروه طراحی کالوم براساس مدل اصلی استون مارتین ونکوئیش (Aston martin Vanquish) طراحی و ساخته شده است. از این خودرو تنها ۲۵ نمونه ساخته خواهد شد و نام 25 در اسم این خودرو نیز به همین دلیل است.

اگر چه این خودرو از مدل اصلی خود الهام گرفته است اما فقط به این معنا نیست که ظاهر آن تغییر کرده و چشم نواز تر شده است، بلکه ونکوئیش 25 از نو و با متریال و فن‌آوری‌های جدید بازسازی شده است و شامل تغییرات ظریف و قابل‌توجه ، هم روی سطح و هم در زیر پوست خود است .

 

” ایان کالوم” می‌گوید :

” چیزهایی در این خودرو بود که همیشه می خواستم آن ها را درست کنم, اکنون این شانس را دارم که کاری را که می خواهم انجام دهم.”

کالوم با شرکت‌های همکاری از قبیل R – Reforged مستقر در انگلستان , دو نمونه اولیه از این خودرو را ساخته است که یکی برای توسعه تعلیق و دیگری برای بازبینی بخش های ظاهری و درونی خودرو خواهد بود .

هر ۲۵ خودرو از یک موتور V12 با نرم‌افزار , سخت‌افزار و بروزرسانی اگزوز برای تولید خروجی نزدیک به ۶۰۰ اسب‌بخار ( 447 کیلووات ) بهره مند خواهند بود . کالوم یک گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته جدید را نیز به عنوان آپشن ارائه می‌دهد , در حالی که نمونه اتوماتیک گیربکس اصلی نیز در دسترس خواهد بود .

در حالی که این مدل تقریبا ً ظاهر اصلی خود را حفظ می‌کند ، ونکوئیش جدید از فن‌آوری‌های مدرن و ویژگی‌هایی چون چراغ‌های  LED ، ترمز های بزرگ‌تر کربن-سرامیکی ، چرخ های 20 اینچی ، تایرهای اختصاصی میشیلن، صندلی  های اسپورت جدید و چیزهای دیگر بهره‌مند خواهد شد .

هر کدام از این 25 خودرو به صورت کاملا سفارشی و طبق خواسته مشتری ساخته می شود ، بنابراین ممکن است هیچ کدام از این 25 خودرو شبیه به هم نباشند. البته این خودرو قیمت بالایی هم خواهد داشت و حداقل قیمت ان ۵۵۰ هزار پوند (حدود ۶۶۲ هزار دلار) خواهد بود.

[unitegallery erdr catid=34]
منبع motor1
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید