تراویس فیمل به الکساندارا داداریو در فیلم Die in a Gunfight پیوست

تراویس فیمل به الکساندرا داداریو در فیلم  Die in a Gunfight ملحق شد.

بر طبق گزارش سایت Deadline ، بازیگر موفق سریال وایکینگ‌ها (تراویس فیمل در نقش راگنار)به طور رسمی به بازیگران فیلم عاشقانه بعدی کالین شیفلی بنام Die in a Gunfight ملحق شده‌ است که فرم مدرنی از رمان رومئو و ژولیت شکسپیر خواهد بود.

تروایس فیمل به عنوان یک شخصیت تگزاسی بیمار ، ادم کش و انتقام جو ایفای نقش خواهد کرد. قبل از او بازیگرانی همچون آلکساندرا داداریو ، دیگو بونتا و اولیویا مان به این فیلم پیوسته بودند.

فیلم Die in a Gunfight داستان دو عاشق (بونتا)و مری (داداریو)را بازگو می‌کند. مرد جوان (بونتا)  که در دام عشق دختر (داداریو) دشمن خونی پدرش در نیویورک سیتی می‌افتد. فیلمبرداری پروژه از اکتبر آینده در استودیوی کالمینیشن لس آنجلس با مدیریت «تام باترفیلد» و «هری وایت» آغاز می‌شود.

فیمل که با نقش «رگنار لاثبروک» در سریال «وایکینگ‌ها»ی شبکه‌ی هسیتوری شناخته می‌شود، در حال حاضر مشغول بازی در فیلم «بزرگ‌شده با گرگ‌ها» (Raised by Wolves) به کارگردانی «ریدلی اسکات» برای شبکه‌ی TNT است. او در فیلم کمدی «ال تونتو» به کارگردانی «چارلی دی» نیز در کنار «کیت بکینسیل»، «جیسون سودیکیس»، «آدرین برودی»، «جولین بل»، «کن جئونگ» و «جان مالکوویچ» به ایفای نقش خواهد پرداخت. او سابقه‌ی بازی در فیلم «وارکرافت» را هم دارد.

این فیلم در ابتدا قرار بود با بازیگر فیلم  The Hunger Games جاش هاتچرسون و بازیگر فیلم  The Maze Runner ، کایا اسکودیلیرو همکاری داشته باشد ، اما با طولانی شدن برنامه ریزی پروژه و تداخل زمان این دو بازیگر با پروژه ای دیگر، مجبور به ترک این فیلم شدند.

اندرو بارر و گابریل فراری (نویسندگان مرد مورچه ای و زنبور عسل) فیلمنامه  Die in a Gunfight را نوشته اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید