بازی های رایگان پلاس شهریور 98 (سپتامبر 2019)

0

بازی های PS4 رایگان برای مشترکان پلی استیشن پلاس در ماه سپتامبر 2019 (شهریور 98) اعلام شد: از 3 سپتامبر ، Batman: Arkham Knight و Darksiders 3 برای دانلود به صورت رایگان از فروشگاه پلی استیشن در دسترس خواهد بود.

پلیرها می توانند تا 30 سپتامبر این دو بازی را به صورت رایگان در حساب خود داشته باشند. تا این زمان شما هنوز چند روز دیگر برای دانلود بازی های ماه اوت که شامل Wipeout Omega و Sniper Elite 4 بود فرصت دارید.

بازی Batman : Arkham Knight ، در سال 2015 منتشر شد. این بازی به صورت تک نفره سوم شخص است و ژانری اکشن و ماجراجویی دارد و در شهر گاتهام و به صورت جهان باز قرار گرفته است. در آن شما (به عنوان بتمن) می توانید آزادانه اکتشاف کنید ، با استفاده از Batmobile یا از شنل خود برای پرواز استفاده کنید.

داستان بازی یک سال پس از مرگ جوکر تنظیم شده است ، جایی که آنتاگونیست های Scarecrow و Arkham Knight حمله همه جانبه به شهر گاتهام را آغاز می کنند و همه غیرنظامیان را وادار به تخلیه می کنند و فقط مجرمان را رها می کنند تا در شهر زندگی کنند.

 

بازی دوم Darksiders III می باشد که در سال 2018 منتشر شد. شما می توانید کنترل Fury ، یکی از 4 اسب سوار آخرالزمان بر عهده بگیرید. Fury تعداد بسیار کمی سلاح در انبار خود دارد ، از شلاق و خنجر گرفته تا یک جادوی ابتدایی.  این بازی سوم شخص همچنین شامل طراحی ، حل معما و برخی ویژگی های دیگر است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید