معرفی سریال His Dark Materials شبکه HBO

hbo یک تریلر جدید برای مواد تاریک خود منتشر کرده‌است , یک مجموعه فانتزی در دنیایی که روح مردم در خارج از بدن آن‌ها در شکل حیوانات  وجود دارد .

سریال His Dark Materials را می‌توان یکی از پرهزینه‌ترین سریال‌های تاریخ قلمداد کرد که با همکاری دو شبکه HBO و BBC ONE و همچنین کمپانی نیو لاین سینما (New Line Cinema) در دست ساخت می‌باشد.

سریال His Dark Materials اقتباسی لایو اکشن از رمانی به همین نام اثر فیلیپ پولمن است. این سریال توسط تام هوپر ( سخنرانی پادشاه ) و جک ثورن ( هری پاتر و کودک ملعون ) ساخته و نوشته شده است, ستاره‌های سینما از جمله دافنه کین ( لوگان ) در نقش لیرا بلکوا ایفای نقش می کنند . لایرا یک شخص یتیم اما پرماجرا و نترس است که هنگام جست و جوی دوست ناپدید شده اش وارد جنگی با موجود های پلید می شود. در دنیایی که روح مردم از بدنشان خارج شده است و شکل حیوانات را به خود می‌گیرند .

جیمز مک آوی (فصل دوم IT) نیز به عنوان عموی لیرا بازی خواهد کرد.

تریلر جدید به طرفداران یک نگاه جدید به دنیای منحصر به فرد و سفری که لایرا را از مکانی آرام در اکسفورد به شمال بی‌رحم می‌برد ، می‌دهد .  در این سریال یک سری از کاراکتر ها نقش خوب را دارند و عده دیگر نقش پلیدی و بدی را ایفا می کنند. همچنین سریال حول یک شهر مرموز در آسمان می‌چرخد که در آن مفهوم جهان‌های موازی تداعی شده است.

قبل از ساخت این سریال فیلم The Golden Compass (قطب نمای طلایی) با بازی دنیل کریگ و نیکول کیدمن که نقش شخصیت‌های اصلی را داشتند ، از روی کتاب اول این مجموعه در سال 2007 ساخته شده بود. با وجود اینکه فیلم دارای ستاره های بزرگی هموچون نیکول کیدمن (  Big Little Lies ) بود اما بازخورد منفی از منتقدان و طرفداران دریافت کرد . قسمت عمده انتقادات بر آن بود که برخی از مشهورترین لحظات مهم کتاب‌ حذف شده بود .

کارگردان کریس اندرسن بعدها استودیو را برای این تغییرات سرزنش کرد و از این اتفاق به عنوان یک تجربه وحشتناک یاد کرد.

سریال جدید به نظر می‌رسد که از این مشکلات اجتناب می کند و قرار است داستن بدون کم و کاستی و کامل نمایش داده شود.

دافنه کین، لین-منوئل میرندا، جیمز مک‌ آووی، روث ویلسون، کلارک پیترس، ایان گلدر، ویل کین، جورجینا کمپبل، ایان گلدر و … از جمله بازیگران این سریال هستند.

تریلر سریال His Dark Materials:

 

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید