خودرو 2021 Mercedes GLA مشخصات و ویژگی ها

0

پس از شش سال و بیش از یک میلیون  فروش، مرسدس GLA آماده است تا با تغییرات عمده و بسیار موفق ، وارد نسل دوم خود شود.

در نگاه اول و دیدن شکل و شمایل 2021 Mercedes GLA ممکن است فکر کنید که مرسدس GLA فقط چهره جدیدی به خود گرفته و نمی توان گفت یک نسل جدید از این خودرو می باشد. اما با نگاهی به داخل کابین کم‌کم متوجه خواهید شد این خودرو دستخوش چند تغییر عمده بوده است.

کمپانی مرسدس بنز ،  ابعاد فیزیکی GLA را به طور قابل‌توجهی تغییر داده است. مدل جدید 0.6 اینچ کوتاه‌تر شده ،اما در عین حال فاصله بین محورهای چرخ جلو و عقب به اندازه 1.1 اینچ افزایش داشته است. شاید بیشترین و واضح ترین تغییر در ارتفاع این خودرو باشد که اکنون 4.1 اینچ بلند ترشده است.

فضای درون کابین نیز دستخوش تغییر شده است به گونه ای که سرنشینان عقب کمی فضای بیشتری در اختیار خواهند داشت و فضا برای پاهای آن ها بیشتر خواهد بود.

افزایش ارتفاع به GLA  باعث شده است تا این خودرو از یک شکل و شمایل هاچ بک قدیمی دور شود و بیشتر به یک خودرو شاسی بلند کراس اور نزدیک شود .

مدل محور جلو 250 این خودرو دارای یک توربوشارژر 2 لیتری می باشد . موتور این خودرو توانایی تولید 221 اسب بخار قدرت و 258 پوند – فوت گشتاور را دارد که این توان توسط یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می شود. این مشخصات باعث شده است تا سرعت خودرو در مدت 8.6 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) برسد. سرعت مرسدس GLA 2021 به ماکزیمم 209 کیلومتر بر ساعت می رسد.

[unitegallery erdr catid=36]

اگر چیزی قوی تر از این مشخصات مد نظر شما می باشد باید به  مدل AMG GLA 35 رجوع کنید. این خودرو داری قدرت 302 اسب بخار و 400 نیوتون متر گشتاور می باشد و به ماکزیمم سرعت 250 کیلومتر در ساعت می رسد.

اگر می‌خواهید چیزی با کمی ادویه بیشتر دوست داشته باشید، باید با ۳۰۲ hp و ۲۹۵ فوت (۴۰۰ میلی متر)از یک توربو چهار لیتری به مدل ۳۵ GLA بروید. این موتور منحصرا با یک گیربکس هشت تایی با سرعت ۸ Matic همراه می‌شود و در عرض پنج ثانیه با سرعت ۱۵۵ مایل بر ساعت حرکت می‌کند (۲۵۰ کیلومتر بر ساعت).

منبع motor1
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید