سریعترین خودرو پلیس در جهان مربوط به چه کشوری است

0

سریعترین خودرو پلیس در جهان مربوط به چه کشوری است ؟ اگر جوای این سوال را نمی دانید با ما همراه باشید.

خودروهای پلیس راه زیاد و طولانی را تا به امروز طی کرده‌اند . با این همه وسایل نقلیه قدرتمند در جاده ها و خیابان ها، این طبیعی است که پلیس نیز در سراسر جهان باید سریعترین خودرو ها را در اختیار داشته باشد تا با بتواند مظنونین را دستگیر کند و در یک تعقیب و گریز توان رقابت با خودرو ها متهمین را داشته باشد.

یک مجرم با یک خودرو تقویت شده و گران قیمت به راحتی می تواند از خودرو های معمولی پلیس فرار کند ، اما خوشبختانه ، آن روزها خیلی وقت است که به پایان رسیده است. امروزه بسیاری از نیروهای پلیس در ناوگان خود خودروهایی دارند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در چنین موقعیت هایی عملکرد بهتری از خود نشان دهند.

پلیس علاوه بر مهارت‌های عالی رانندگی ، به ماشین‌هایی نیاز دارد که ایمن ، قدرتمند و سریع باشند . امروزه بسیاری از کشورها تصمیم گرفته‌اند که برای رسیدن به ماشین‌های ایده‌آل و سریع ،  سرمایه‌گذاری کنند . از لامبورگینی گرفته تا فراری ، مجریان قانون در حال حاضر انبوهی از وسایل نقلیه قدرتمند را در اختیار دارند .

امارات متحده عربی و بخصوص شهر دبی در ناوگان پلیس خود دارای چنان خودروهای مجهزی است که کسی در این شهر به این راحتی ها نمی تواند از دست پلیس فرار کند. در واقع آن‌ها از گران‌ترین ماشین‌های پلیس در کل دنیا برخوردار هستند . شهر دبی که در نزدیکی کشور ایران قرار گرفته است ، سریعترین خودروهای پلیس در جهان را در اختیار دارد و انها از خودرو های لوکس و بسیار گران قیمت دنیا در ناوگان پلیس خود استفاده می کنند. بوگاتی ویرون یکی از این نمونه خودروها در دبی می باشد که پلیس از ان ها استفاده می کند و در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید.

بنابراین اگر علاقمند به سوار شدن در خودرو های فوق لاکچری هستید ، در شهر دبی باید از پلیس خواهش کنید تا شما را دستگیر کند و با خودرو خود شما را به مقر پلیس ببرد.

 

اما بسیاری از کشورهای دیگر نیز از خودروهای قدرتمندی برخوردار هستند.

برای مثال ، ایالات‌متحده دارای چندین نوع خودرو قدرتی است که ظاهری بسیار خشن و قدرتمند دارند. از این قبیل خودرو ها می توان به فورد موستانگ و دوج چلنجر نام برد.

در اینالیا نیز از خودروی معروف لامبورگینی گلاردو استفاده می شود این خودرو 5.2 لیتری 542 اسب بخار دارد و بیش از 200 مایل بر ساعت سرعت دارد.

منبع msn
دیدگاه بگذارید