بهترین بازی دو نفره بر روی یک گوشی برای اندروید و ios

0

اگر به مدت زیادی داخل منزل مانده اید یا حوصله تان سر رفته است و به دنبال سرگرمی هستید با این مطلب همراه باشید تا بهترین بازی دو نفره بر روی یک گوشی برای اندروید و ios را به شما معرفی کنیم که حسابی وقت آزاد شما را پر خواهد کرد . اگر مجبور هستید در خانه بمانید و هیچ سرگرمی به ذهنتان نمی رسد شاید با این بازی های دونفره در گوشی تا حدودی بتوانید حال خودتان را بهتر کنید.

بنابراین با توجه به این موضوع ، در اینجا بهترین بازی‌های دو نفره که می‌توانید به صورت آفلاین و بر روی یک گوشی بازی کرد را به شما معرفی می کنیم.

بازی‌های دو نفره بر روی یک گوشی

بازی Dots and Boxes


احتمالا افرادی که کمی سنشان بالاتر باشد این بازی را بیاد بیاورند . آن موقع این بازی بسیار ساده و جذاب بر روی کاغذ انجام می گرفت. اما امروز این بازی وارد گوشی ها شده و شما بدون نیاز به فلم و کاغذ و هر کجا که باشید می توانید با دوست خود این بازی را انجام دهید.

این بازی در عین سادگی بسیار رقابتی و اعتیاد آور است . در این بازی به صورت نوبت به نوبت می توانید یک خط را بین دو نقطه رسم کنید و هر شخصی که آخرین خط از یک مربع را رسم کند آن خانه مربعی را تصاحب کرده است . بنابراین شما باید تا جایی که می توانید حساب شده خط های خود را رسم کنید که حریف نتواند از خط های شما به نفع خود استفاده کند و در مقابل بتونید از حریف امتیاز بگیرید.

دانلود بازی برای : آندرویدIOS

بازی Glow Hockey 2


یکی دیگر بازی های کلاسیک در دنیای واقعی تبدیل به یک بازی سرگرم‌کننده برای گوشی های هوشمند شده است . این بازی دونفره در یک گوشی انجام می شود و می توانید با دوست خود حسابی وقت بگذرانید. هر شخص باید از دروازه خود محافظت کند و حلقه را وارد دروازه حریف کند. این بازی را می توانید بر روی گوشی یا تبلت خود انجام دهید و هر چقدر که صفحه نمایش شما بزرگتر باشد هیجان بیشتر را نیز به همراه خواهد داشت.

دانلود بازی برای : آندرویدIOS

 بازی Ice Rage: Hockey

این بازی نیز شبیه مورد قبل می باشد اما این یکی نسبت به قبلی بیشتر شما را درگیر بازی می کند.

دانلود بازی برای : آندرویدIOS

بازی Badland

اگر به دنبال چیزی کمی متفاوت تر  هستید ، Badland یک عنوان منحصر به فرد با سبک هنری عالی است که منتقدان از آن تقدیر کرده‌اند . هدف از این بازی ، هدایت کاراکنر بازی از بین موانع تا رسیدن به پایان مرحله است .
این بازی دارای دو حالت کلی مشترک و رقابتی است . این بازی حال تک نفره و چند نفره تا 4 نفر بر روی یک گوشی را را دارد.

دانلود بازی برای : آندرویدIOS

بازی Duel Otters

این بازی سرگذم کننده نیز به صورت دو نفره می باشد که با توجه به فضای بازی برای افراد سنین کم تر مناسب می باشد. یک بازی در سبک رقابتی که چندین حالت مختلف بازی را ارائه می دهد. این بازی شباهت زیادی به مینی گیم‌ها دارد. هر بازیکن یک طرف گوشی را می‌گیرد و دیگران از انگشتانشان برای لمس صفحه نمایش استفاده می‌کنند تا رقابت ادامه یابد.

دانلود بازی برای : آندرویدIOS

منبع makeuseof
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید