فیلم dual (همزاد) با بازی کارن گیلان و آرون پال

0

کارن گیلان ، بازیگر ستاره فیلم های جومانجی و سریال دکتر هو قرار است نقش اول فیلم علمی تخیلی dual (همزاد) را به همراه  آرون پل بازیگر محبوب سریال واکینگ دد و جسی آیزنبرگ به کارگردانی رایلی استارنز بازی کند.

کارن گیلان قبلا نیز تجربه فیلم های تخیلی همچون سریال دکتر هو را داشته است و در این فیلم او  دو نقش را ایفا می کند. کارن گیلان در کنار برنده جایزه امی ، آرون پال بازی می کند که او نیز پس از بازی درخشان خود در سریال بریکینگ بد ، تجربه بازی در چنین ژانری را در فصل سوم سریال وست ورلد کسب کرده است. ‌

این فیلم به داستان زنی (با بازی گیلان) با یک بیماری لاعلاج می‌پردازد که دست به یک پروسه مشابه سازی از خودش (کلون: موجودی که به طور مصنوعی و آزمایشگاهی تولید می‌شود) می‌زند تا فقدانش را برای دوستان و خانواده‌اش راحت‌تر کند. وقتی‌که او به طور معجزه‌آسایی بهبود می‌یابد، تلاش‌هایش برای از کار انداختن نسخه مشابه و بدل خودش (که آن را هم گیلان بازی می‌کند) بی‌نتیجه می‌ماند و ماجرا به دوئلی تا سرحد مرگ ختم می‌شود.

فیلمنامه این پروژه نیز توسط خود رایلی استارنز نوشته شده است . این فیلمساز پیش‌تر فیلم‌هایی چون «خطاها» (Faults) و «هنر دفاع شخصی» (The Art of Self-Defense) با بازی آیزنبرگ را کارگردانی کرده است.فیلم  dual توسط کمپانی XYZ  تهیه و تولید می شود.
در این فیلم  بازیگران دیگری همچون بولا کول (Beulah Koale)، مارتا کلی (Martha Kelly) نیز حضور دارند.

 

 

منبع empireonline
دیدگاه بگذارید