زمان پخش فصل 4 سریال وست ورلد

0

فصل چهارم سریال وست ورلد پیش از این توسط HBO تایید شده‌است ، اما زمان پخش فصل چهارم کی هست و چگونه داستان ادامه خواهد یافت ؟ این ها سوالاتی هستند که ممکنه برای شما پیش بیاید و ما هر آنچه می دانیم را با شما به اشتراک می گذاریم.

فصل سوم به پایان رسیده‌است ، اما HBO هم اکنون این سریال علمی‌تخیلی را برای فصل چهارم تمدید کرده‌است . Westworld توسط جاناتان نولان و لیزا جوی ساخته شد و براساس فیلم مایکل Crichton’s ۱۹۷۳ ،فیلمی با همین نام می باشد.

داستان سریال در فصل سوم ،  با برنامه‌ریزی دلورس (ایوان ریچل وود) در خارج از پارک و برای براندازی انسان و ادعای اینکه دنیای خارج برای خودش و دیگر میزبان ها  نیز می باشد رخ داد.  تنها چیزی که در مقابل دلورس قرار داشت میو بود که با هدف رسیدن به دخترش با سراک همراه شده بود. اما همان طور که در انتهای فصل سوم نمایش داده شد ، میو در آخرین لجظات با وعده دلورس مسیر خود را تغییر داد و با دلورس و کیلب همراه شد. از اتفاقات مهم دیگر این فصل کشته شدن ویلیام توسط یک کپی از خود بود توسط شارلوت ساخته شده بود. همچنین در سکانس آخر نیز شاهد گرد و خاکی زیاد بر روی لباس برنارد بودیم که خبر از یک گذر زمان طولانی را می داد .

زمان پخش فصل چهارم سریال وست ورلد Westworld

در آوریل سال ۲۰۲۰ ، HBO با  سریال وست ورلد را برای فصل 4 تمدید کرد . اگرچه رتبه‌بندی سریال از فصل دو  به فصل سوم نزدیک به 58 درصد کاهش داشت. اما از آن زمان تا کنون این رتبه ثابت نگهداشته شده است  و نشان می‌دهد که Westworld برای حفظ طرفداران به داستان جدیدش موفق عمل کرده‌است . اگرچه تعداد بینندگان این سریال نسبت به فصل اول کاهش‌یافته است اما بنظر می رسد که  این سریال برای 6 فصل برنامه ریزی شده است.

با نگاهی به فصول قبل سریال وست ورلد متوجه می شویم که فاصله بین انتشار هر فصل یک مدت دو ساله می باشد . بنابراین براساس این الگو ، فصل چهارم باید در بهار ۲۰۲۲ lمنتشر شود . این فرآیند ممکن است تحت‌تاثیر بیماری همه‌گیر کنونی یعنی ویروس کرونا که اغلب فیلم و تولیدات تلویزیونی را تعطیل کرده‌است قرار گیرد و این زمان تغییر کند ، اما بعید به نظر می‌رسد که قبل از سال ۲۰۲۱ فیلمبرداری این سریال آغاز شود.

داستان فصل چهارم Westworld

از روی سکانس آخر سریال می توانیم متوجه شویم که فصل 4 یک جهش زمانی به آینده خواهد داشت. زمانی که جامعه بشری فعلی از هم پاشیده است. حال باید دید چه مقدار از انسان ها باقی مانده اند و چگونه جامعه بشری باز سازی خواهد شد.  با توجه به ربات هایی که شارلوت در حال ساخت آن ها بود ،احتمالا در فصل 4 با جامعه ای از ربات ها سر و کار خواهیم داشت که تعداد کمی از انسان ها در طبقه ای پایین تر از ربات ها زندگی می کنند.

بسته به جهش زمانی که خواهیم داشت ممکن است کاراکتر کیلب را به صورت پیر شده مشاهده کنیم یا اینکه او نیز تصمیم گرفته باشد یک کپی از خود را در بدن یک میزبان قرار دهد. در مورد دلورس نیز بسیار سخت است که باور کنیم کار او تمام شده باشد و احتمالا در فصل 4 راهی برای بازگشت به سریال پیدا خواهد کرد ، به خصوص با توجه به کپی هایی که از خود دارد این احتمال دور از ذهن نیست.

نظر شما در مورد فصل سوم سریال وست ورلد چیست ؟ در فصل چهارم چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید