دانلود تمامی قسمت های سریال هم گناه

سریال هم گناه را به طور کامل و با لینک مستقیم می توانید به صورت هفتگی به صورت قانونی دانلود نمایید.

معرفی سریال هم گناه

هم‌گناه سریالی به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی می باشد که برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید شده است. هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی برای حضور در شبکه نمایش خانگی است.  فیلمنامه سریال هم گناه توسط محسن کیایی و علی کوچکی به نگارش درآمده‌است. مصطفی کیایی که کارگردانی و تهیه کنندگی سریال هم گناه را بر عهده دارد پیش از این فیلم‌هایی چون بارکد، عصر یخبندان، چهارراه استانبول و مطرب را روی پرده سینما داشته‌است و هم اکنون با مجموعه‌ای از بهترین‌های سینمای ایران وارد عرصه سریال‌سازی برای شبکه نمایش خانگی شده‌است.

خلاصه سریال هم گناه

خانواده صبوری خانواده ای بزرگ و قدیمی است که سال هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آنها در خانه ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که…

بازیگران سریال

در این سریال ساقی حاجی پور، رویا تیموریان، فرانک کلانتر، محسن کیایی، مهدی پاکدل، حبیب رضایی، احسان کرمی، هدیه تهرانی، پدرام شریفی، افسانه ناصری، پرویز پرستویی، شاهرخ فروتنیان، مسعود رایگان، مرتضی آقاحسینی، روشنک گرامی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، افسانه چهره آزاد، هنگامه قاضیانی، مارال بنی آدم، شیرین اسماعیلی، علی باقری، سوگل خلیق، فروغ قجابگلی، حسین امیدی , آیتک جاوید نژاد به هنرمندی پرداخته‌اند.

در این  سریال فرزند پرویز پرستویی (بهروز پرستویی) برای اولین بار به عنوان بازیگر در مقابل دوربین سریال هم گناه قرار گرفت و به ایفای نقش پرداخت . این نخستین تجربه بازیگری بهروز پرستویی فرزند پرویز_پرستویی است که حالا با ایفای نقش در کاراکتر جوانی پدر، آن را پشت سر می‌گذارد. این سریال همچنین اولین تجربه مصطفی کیایی در شبکه نمایش خانگی است که با سرمایه گذاری فیلیمو تولید شده است. همچنین علاوه بر ایفای نقش بهروز پرستویی در کاراکتر جوانی‌های پدر، درنا مدنی فرزند رویا تیموریان نیز در نقش جوانی‌های مادر در این پروژه مقابل دوربین قرار گرفته است.

دانلود فصل دوم سریال هم گناه

قسمت 1 همه کیفیت ها

قسمت 2 همه کیفیت ها

قسمت 3 همه کیفیت ها

دانلود فصل یک سریال هم گناه

قسمت 1 همه کیفیت ها

قسمت 2 همه کیفیت ها

قسمت 3 همه کیفیت ها

قسمت 4 همه کیفیت ها

قسمت 5 همه کیفیت ها

قسمت 6 همه کیفیت ها

قسمت7 همه کیفیت ها

قسمت 8 همه کیفیت ها

قسمت 9 همه کیفیت ها

قسمت 10 همه کیفیت ها

قسمت 11 همه کیفیت ها

قسمت 12 همه کیفیت ها

منبع upera
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید