فصل 5 سریال Money Heist آخرین فصل خواهد بود

0

سریال money hesit (خانه کاغذی) برای فصل پنجم تمدید شد .

نتفلیکس سریال درام محبوب اسپانیایی خود Money Heist را برای فصل 5 تمدید کرده است. این فصل همچنین فصل آخر سریال خواهد بود. نتفلیکس این خبر را در صفحه رسمی خود در رسانه های اجتماعی منتشر کرد.

به همراه این خبر تصویری منتشر شده بود که ماسک سالوادور دالی (نقاش معروف اسپانیایی) را نشان می داد ، ماسکی شکسته و افتاده بر روی زمین که با متن زیر همراه بود:

 “آیا ماسک خود را آماده کرده اید؟ شما برای آخرین بار به آن نیاز دارید 💰 #MoneyHeist فصل 5 ، تأیید شد.”

فصل 5 سریال money heist در 10 قسمت  منتشر خواهد شد.

الکس پینا تهیه کننده این سریال می گوید:

“ما تقریباً یک سال را صرف فکر کردن در مورد چگونگی نابودی گروه کردیم. اینکه چگونه استاد به مرز تسلیم و نابودی بکشانیم؟ چگونه آن ها را به موقعیت هایی بکشانیم که برای خیلی از شخصیت ها امکان بازگشت وجود نداشته باشد. حال نتیجه این همه فکر فصل پنجم  La Casa de Papel شده است. جنگ به شدیدترین و وحشیانه ترین سطح خود می رسد ، اما این فصل حماسه ترین و مهیج ترین فصل نیز خواهد بود.”

سریال خانهٔ کاغذی (اسپانیایی: La casa de papel‎) که در آمریکا با عنوان سرقت پول (انگلیسی: Money Heist‎) شناخته می‌شود، مجموعه تلویزیونی سبک سرقت جنایی اسپانیایی است که توسط آلکس پینا ساخته شده‌است. این سریال دو گروه سرقت آماده را به رهبری پروفسور (آلوارو مورته)، یکی در ضرابخانه سلطنتی اسپانیا و دیگری در بانک اسپانیا به نمایش درمی‌آورد.

بازیگران اصلی این سریال:

  • آلوارو مورته به عنوان سرخیو مارکینا (پروفسور / سالوادور «سالوا» مارتین): مغز متفکر گروه که توسط او جمع شده و برادر برلین.
  • اورسولا کوربیرو به عنوان سیلن اولیویرا (توکیو): یک دزد فراری تا زمانی که پروفسور نتوانسته در برنامه خود شرکت کند، مورد تعقیب قرار گرفت. او همچنین به عنوان یک راوی غیرقابل اعتماد عمل می‌کند.
  • ایتسیار ایتانیو به عنوان راکل موریلو (لیسبون): بازرس نیروی انتظامی ملی که مسئولیت این پرونده را بر عهده دارد تا زمانی که در فصل ۳ به گروه بپیوندد.
  • پدرو آلنسو به عنوان آندرس د فونویوزا (برلین): یک دزد جواهر مبتلا به بیماری و شخص دوم و برادر پروفسور.
  • پاکو توس به عنوان آگستین راموس (مسکو؛ فصل ۱–۲؛ فصل ویژه ۳–۴): یک معدن‌کار پیشین جنایتکار و پدر دنور.
  • آلبا فلورس به عنوان آگاتا خیمنز (نایروبی؛ فصل ۱–۴): یک متخصص جعل مسئول چاپ پول برای این گروه.
  • میگل هران به عنوان آنیبال کورتس (ریو): یک هکر جوان.
  • و…
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید