معرفی ساحل موز در جزیره مرجانی اطراف پوکت

جزیره مرجانی در اطراف پوکت تایلند

ساحل موزی واقع در تایلند ،دارای شن های سفید و آبی بسیار تمیز است که در پشت آن جنگل های سبز واقع شده است.برای شناخت این مکان با جی دی همراه باشید.

این ساحل یک مکان مشهور و پر بازدید برای افرادی که به پوکت می آیند هست. اگر چه این جزیره فاصله ای کم تر از 10 کیلومتر با شهر مرکزی دارد اما تا حدود زیادی دست نخورده باقی مانده است.

ساحل تایلند

با توجه به اینکه این جزیره جزء پارک ملی می باشد و از مناطق حفاظت شده محسوب می شود. ساخت ساز محدود بوده و فقط تعداد کمی کلبه وحود دازد.بیشتر مسافرانی که به این مکان می آیند از انواع ورزش های آبی لذت می برند. قایق های موزی در این جریره معروف می باشند ودلیل شکل گرفتن این نام بر روی این ساحل هستند. اسکی روی آب ، قایق رانی و جت اسکی ها از این نوع ورزش ها می باشند. همچنین به دلیل اینکه این جزیره منطقه محافظت شده می باشد ،شما در آب ها ماهی های رنگارنگ و متنوعی خواهید.

ساحل تایلند

چطوری برم؟

برای اینکه به ساحل موزی برسید، شما نیاز دارید یک قایق تندرو از  چالونگ پیر بگیرید و کم تر از 30 دقیقه و با دیدن مناظر زیبای جزیره به آنجا خواهید رسید.

در این ساحل فقط یک رستوران وجود دارد که از بامبو ساخته شده است.حتما دوربین رو با خودتون فراموش نکنید زیرا این جزیره  واقعا خوش عکس می باشد.

منبعپوکت

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (1)