جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

تعرفه جدید اینترنت مخابرات اعلام شد

وزیر ارتباطات از ارایه تعرفه های جدید مکالمه و اینترنت توسط شرکت مخابرات خبر داد که قرار است در مهرماه در برخی از استان های کشور به صورت آزمایشی اجرا شود.

0

وزیر ارتباطات جدید ، آقای جهرمی ، از تعرفه جدید برای اینترنت مخابرات خبر داد.

به گزارش خبر گذاری مهر ، آقای جهرمی در شبکه اجتماعی اینستاگرامی خود مطلبی در مورد تعرفه جدید اینترنتی شرکت مخابرات منتشر نمود. که قرار است به صورت آزمایشی و به صورت اختیاری در بعضی استان ها اجرا شود. متن دقیق منتشر شده از سوی وزیر ارتباطات به صورت زیر می باشد:

“مخابرات ایران روز گذشته طی نامه ای اعلام کرد که بنا دارد تعرفه های فوق را در مهرماه ، و برای برخی از استانها به صورت آزمایشی به اجرا درآورد. انتخاب این مدل برای مشترکین اختیاری است. و مشترکین می توانند در صورت تمایل از مدلهای قبلی بهره گیری کنند. این اقدام مخابرات در راستای بررسی آمادگی شبکه برای ارائه سرویسهای غیرحجمی است.
 این مدل مصوبه وعده داده شده وزارت ارتباطات نیست. و طبیعتا مدل پیشنهادی ما همچنان در حال بررسی است و مطابق وعده در صد روز اول فعالیت نهایی و اجرایی خواهد شد.
مخابرات ایران بایستی امکان ارائه سرویس ترکیبی مکالمه و داده را برای سایر شرکتهای اینترنتی نیز فراهم سازد.
خوشحال می شوم نظرات شما را در خصوص این مدل برای لحاظ در جمع بندی نهایی داشته باشم. ارسال نظرات تخصصی مکتوب به دبیرخانه کمیسیون تنظیم مقررات نیز مزید امتنان است.”

۴ A post shared by Mohammad Javad Azari Jahromi (@azarijahromi) on

۲ تعرفه جدید اینترنت مخابرات اعلام شد

۱ تعرفه جدید اینترنت از سوی وزیر ارتباطات مطرح شد

0%
ممکن است شما دوست داشته باشید