نکته جالب در مورد فصل 8 سریال game of thrones

اگر یادتان باشد قبلا در مورد دانلود های غیر قانونی و لو رفتن های قسمت های مختلف سریال  game of thrones صحبت کردیم. این موضوع باعث شد تا شبکه HBO به فکر راه چاره ای برای فصل 8 سریال game of thrones باشد.

چند اپیزود برای فصل 8 سریال game of thrones

به همین منظور طبق خبرهایی که به تازگی از شبکه HBO منتشر شده است. این شبکه که برای جلوگیری از لو رفتن داستان سریال در فصل هشتم و به ویژه اپیزود نهایی برنامه هایی در سر دارد. این شبکه با صرف هزینه ی هنگفت قرار شده تا چند اپیزود نهایی را فیلمبرداری کند. همانطور که می دانید ابتدا این سریال بر اساس کتابی به نام «نغمه ای از آتش و یخ»  ساخته شده بود ، اما بعد از گذشت زمان ، این سریال راه خود را از این کتاب جدا نمود. از آنجا که بدون شک این سریال یکی آثار بی نظیر تولید شده تا کنون می باشد به گونه ای که مطرح شده است که تا اکنون پنج سریال فرعی از سریال بازی تاج و تخت در مرحله پیش تولید می باشد ، افرادی به دنبال لو دادن و برملا ساختن داستان سریال هستند.

شاید جالب باشد بدانید کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو می گوید:

برای رد گم کردن و جلوگیری از لو رفتن فیلم ما 15 ساعت اضافه تر جلوی دوربین رفته ایم. صحنه هایی که اصلا در فیلم به کار نرفته و فقط برای رد گم کردن بوده است.

با این حال هکر ها تمام تلاش خود را می کنند تا به مرکز اطلاعات این شبکه نفوذ کنند. حال باید دید شبکه HBO تا زمان پخش فصل 8 سریال game of thrones چه تمهیداتی در نظر خواهد گرفت.

پیشنهاد می کنیم:
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید