حل مشکلات مربوط به موی سر با اضافه کردن نمک به شامپو

0

در اینجا به شما نشان می دهیم که چگونه نمک به افزایش رشد موی سر ، از بین بردن شوره سر و همچنین خلاصی از موهای چرب کمک می کند.

ما همه از این واقعیت آگاهیم که نمک یکی از اجزای اساسی آشپزخانه ماست. اما آیا می دانستید که نمک دارای ویژگی های بی نظیر و پنهانی می باشد که قدرتمند است به حفاظت و بازسازی مو و پوست شما کمک کند؟

آیا می دانستید که اضافه کردن نمک به شامپو خود می تواند تمام مشکلات موی شما را حل کند؟ اگر باور نمی کنید به خواندن ادامه دهید.

خواص اضافه کردن نمک به شامپو برای موی سر

۱ باعث افزایش رشد مو می شود

نمک دریایی برای افزایش رشد مو فوق العاده است. افرادی که از ریزش مو رنج می برند اغلب توصیه می شود برای درمان آن ، از نمک دریایی استفاده کنند ، زیرا به صورت طبیعی رشد را تحریک می کند . برای استفاده از آن کافی است موهای خود را به طور معمول شسته و سپس با یک قاشق غذا خوری نمک دریایی به 10 دقیقه آن را روی پوست سر خود ماساژ دهید. بعد از آن موهای خود را دوباره شستشو دهید. این روش را دو بار در هفته تکرار کنید و نتایج را طی یک ماه ببینید.

۲ درمان شوره سر

درمان شوره سر

شوره سر چیزی جز لکه های کوچک از سلول های پوست مرده که از پوست سر تشکیل می شوند، نیست. و معمولا ناشی از کمبود گردش خون در سر می باشد. نمک دریایی می تواند باعث ایجاد گردش خون شود، که برای حفظ پوست و حذف شوره سر بسیار مناسب است.

موهای خود را به چند قسمت تقسیم کنید و سپس مقداری نمک دریایی را به پوست سر خود بمالید. سپس پوست سر خود را با انگشتان مرطوب به مدت 10-15 دقیقه ماساژ  دهید و در نهایت موهای خود را به طور معمول شستشو دهید. انجام این کار باعث درمان شوره سر ، محافظت از پوست سر و جلوگیری از رشد قارچ  می شود.

۳ خلاصی از موهای چرب

خلاصی از موهای چرب

پوست و موی  چرب ، ناشی از ترشح بیش از حد غدد سباسه است. شما می توانید این مشکل را با استفاده از نمک حل کنید. همه کاری که باید انجام دهید، اضافه کردن دو قاشق غذا خوری نمک به شامپو خود و مخلوط کردن آن است . موهای خود را با استفاده از این شامپو بشویید. درست بعد از اولین استفاده، تغییر قابل توجهی در موهای شما خواهید دید. موهای شما سالم تر و کمتر روغن می شود.


توجه : شاید این روش ها برای همه افراد مناسب نباشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید