راجا آمپات ، بهشتی در شرق اندونزی

0

وقتی سخن از اندونزی به میان میاد هرچقدر از مکان های دیدنی اندونزی بگوییم کم است. اندونزی یک انتخاب عالی برای گردش و سفر می باشد . مکان های به خصوص طبیعی اندونزی ، مانند راجا آمپات «Raja Ampat» به شما تجربه ای از بهشت بر روی زمین را می دهد.

این مجوعه جزایر زیبا که در غرب پاپو قرار گرفته است ، علاوه بر زیبایی های زمینی آن دارای جاذبه های طبیعی زیبایی در زیر آب ها می باشد. زیبایی های  بیشمار این جزیره آن را تبدیل به یک منطقه گردشگری بی رقیب در دنیا کرده است.

در رجا آمپات 610 جزیره وجود دارد. که از این تعداد چهار تای آن با نام های Misool ، Salawati ، Batanta و Waigeo  جزایر بزرگ آن محسوب می شوند. همچنین در 35 جزیره از این جزایر ،مردم در آن زندگی می کنند. و تا کنون فقط 400 جزیره آن شناسایی شده است و بقیه هنوز دست نخورده باقی مانده اند و حتی نامی هم ندارند.

دنیای زیر آب راجا آمپات

این جزیره برای غواصان یک بهشت کامل می باشد. از مرجان های رنگارنگ گرفته تا ماهی ها و صخره های زیبا همه و  همه شما را ذوق زده خواهد کرد.

علاوه بر زیبایی های زیر آب راجا آمپات ، دیدن مناظر طبیعی که در این جزیره بخصوص در منطقه پر بازدید و زیبای آن  یعنی Wayag  وجود دارد بدون شک خالی از لطف نخواهد بود. تنوع در پرنده های این مناطق نیز یک دیگر از زیبایی های این بهشت زمینی  می باشد.

۱ نقشه :

webseite von

 

آیا تاکنون به این جزیره سفر کرده اید؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید