بررسی قسمت ۴ فصل دوم برنامه گرند تور

0
28 بازدید

شاید وقتش رو نداشته باشید به صورت کامل و با جزییات به قسمت ۴ فصل دوم برنامه گرند تور نگاه کنید اما از طرفی عاشق دنیای خودرو ها باشید. پس پیشنهاد می کنیم این مطلب رو بخونید . چون سعی کردیم خلاصه ای از اتفاقات رو برای شما بگیم به صورتی که هیچ چیزی رو از دست ندهید و از بخش های نه چندان جالب آن مانند مصاحبه با مهمانان عبور کنیم.

در اولین بخش از این برنامه پس از یک سلام و خوش آمد گویی یه راست رفتند سراغ خودرو مک لارن ۷۲۰S و حسابی قدرت و سرعت این خودرو رو به چالش کشیدند. رانندگی این خودرو را هموند بر عهده داشت که بعد از تصادفش در چند قسما قبل تر ،حالا ریکاوری شده و عصا رو کنار گذاشته. اینو هم بگم که فیلم برداری های این قسمت در کشور کرواسی صورت گرفته است.

اما انگار داستان خراب کاری های هموند تمومی نداره و نیت کرده هر بار یه بلایی سر ابر خودرو ها بیاره . اگر یادتون باشه در قسمت اول او یک خودرو تمام الکتریکی رو بعد عبور از خط پایان به بیرون جاده انداخت و خودرو  آتش گرفت . اما این بار یک سوتی وحشتناک دارد . او به جای بنزین یک گالون آب در باک خودرو مک لارن ۷۲۰S ریخته بود و در بین فیلم برداری ماشین داغون شده و مجبور به تعویض خودرو شدند. (مطلب مربوط به فرار کردن مک لارن ۷۲۰s از دست پلیس را بخوانید.)

نگاهی خلاصه وار به مشخصات مک لارن ۷۲۰S :

خودرو مک لارن ۷۲۰S نمونه ارتقا یافته ۶۵۰s می باشد. در این خودرو یک پیشرانه ۴ لیتری توربو V8 به کار رفته است که می تواند ۷۲۰ اسب بخار برای این خودرو تامین قدرت کند. سرعت صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت این خودرو فقط در ۲.۸ ثانیه می باشد و می تواند به حداکثر سرعت ۳۴۱ کیلومتر بر ساعت دست یابد. در این مک لارن شما حتی می توانید مقدار دریفت در سر پیچ ها را مشخص کنید. مک لارن در این مدل جنس بخش سقف خود را نیز از فیبر کربن انتخاب کرده است تا باعث شود وزن قسمت بالایی سبک و نقطه ثقل در مکانی پایین تر نسبت به مدل ۶۵۰S قرار بگیرد.

پیشنهاد می کنیم:  ویدئو مخفی گرفته شده از رانندگی کن بلاک برای ساخت کلیپ جدید

در ادامه با توجه به انتقاد ببیندگان مبنی بر اینکه برنامه هایشان مصنوعی است و همه چیز از قبل برنامه ریزی شده تصمیم گرفتند این قسمت را بدون برنامه ریزی بسازند. همین امر سبب شد تا بی نظمی های زیادی صورت گیرد و تایم زیادی از دست برود. هر کدام از مجری ها یک خودرو انتخاب کردند : جیمز می یک خودرو قدیمی که می خواست آن را تبدیل به  خودرو آتش نشانی کند ، هموند یک خودرو عجیب به نام آریل نوماد و جرمی هم یک آئودی TTRS انتخاب کرده بود و هیچی ربطی بهم دیگر نداشتند. 

اگر چه خودرو های ریچارد هموند و جرمی هیچ ربطی به همدیگر نداشتند اما دو مسابقه جالب بین آن ها شکل گرفت گه برنده هر دو آنها آئودی TTRS بود. جرمی هم پس از ساعت ها خودرو آتشنشانی خود را ساخت که هیچ کاری از دستش بر نمی آمد و یک آتش کوچک را به سختی می توانست خاموش کند.

مهمانان برنامه

طبق روال هر قسمت ، در این برنامه از دو ستاره انگلیسی موسیقی کلاسیک مایکل بال و آلفی بو دعوت شده بود که پس یک گفت گو ،  ویدئویی از مسابقه ی آن ها نشان داده شد و برنده آن با اختلاف یک ثانیه مایکل بال بود.

هدف آن ها در این قسمت این بود که نشان دهند بدون داشتن یک فیلمنامه خوب و برنامه ریزی کردن از قبل ، نمی توان برنامه خوبی را ساخت و همه چیز دچار بی نظمی می شود.

 

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می دهید

avatar