تکنولوژِِِِِی،سلامت،آموزش

ترفند هایی در آرایش برای بزرگتر نشان دادن چشم ها

0

چشم های بزرگتر شما را جوان تر و زیباتر نشان می دهد. تمام اشکال چشم و فرم های چشمزیبا هستند و یک نعمت خدادای است، و قرار نیست همه چشم های بزرگی داشته باشند ، اما با یک سری ترفند ها و آرایش هایی ما می توانیم چشم هایمان را بزرگتر از آنچه که هستند نشان بدهیم.

ترفند هایی برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها

 کار کردن بر روی ابرو ها

پیشنهاد می کنیم:

ابرو ها در شکل و ظاهر شما تاثیر بسزایی دارند. سعی کنید به صورت مرتب و در یک دوره زمانی ابروهای خود را مرتب کنید. ابروهای ضخیم ، پر رنگ و زیبا ، نظرات را به سمت چشمان شما جلب می کند.

 با پف های اطراف چشم خداحافظی کنید

کلید داشتن چشم های زیبا و زرق و برق دار مراقبت از آن ها می باشد. پف های اطراف چشم باعث کوچکتر به نظر رسیدن چشم های شما می شوند. با رعایت موارد زیر می تواند پف های اطراف چشم را کاهش دهید.

  • به مقدار کافی استراحت کنید.
  • اغلب اوقات صورت خود را با آب سرد بشویید.
  • مصرف نمک را کاهش دهید.
  • ورزش کنید.

 به کبودی و تیرگی زیر چشم نه بگویید

شاید حذف تیرگی زیر چشم ، به بزرگ به نظر رسیدن چشمان شما کمکی نکند اما به هر حال  چشمانی که تیرگی در اطراف آن وجود دارد کسی را به خود جذب نمی کند.  پس این مرحله نیز مهم می باشد.

 از رنگ های روشن و خنثی برای سایه چشم استفاده کنید

از رنگ های روشن در مناطقی که می خواهید نور منعکس شود استفاده کنید. استفاده از رنگ روشن در مرکز پلک باعث جلوتر نمایش دادن چشم می شود و کمی بزرگتر به نظر می رسد. استفاده از رنگ تیره آن منطقه را عقب تر نشان می دهد که در گوشه های پلک می توان از رنگ کمی تیره تر، استفاده کرد.

 مژه ها را جدی بگیرید

حجم دادن به مژه های بالایی چشم به بزرگ نشان دادن چشم های شما کمک می کند. با استفاده از یک مداد روشن لبه پلک را مانند تصویر روشن تر کنید .همچنین فر مژه برای یک خانم مانند یک خودرو سوپر اسپرت برای آقایان می باشد . برای داشتن چشمانی بزرگتر ، مژه ها از ریشه فر مژه کنید.

ریمل کردن

یکی از مواردی که در آریش جادو می کند یک ریمل خوب می باشد که باعث می شود چشمان شما بزرگتر از هر زمانی به نظر برسد. برای اینکار بیشتر گوشه خارجی چشم را مورد توجه قرار دهید.

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می دهید

avatar