تکنولوژِِِِِی،سلامت،آموزش

ثروتمندترین افراد در سال 2018 را بشناسید

0

در دنیای امروز پول نقش پر رنگی را  بازی می کند. ثروتمند ترین افراد همیشه جز قدرتمندترین افراد جهان نیز به حساب می آیند. در این لیست که بروزترین وضعیت در آمد افراد مشهور را نشان می دهد می توانید ثروتمندترین افراد جهان در سال 2018 تا به این لحظه را مشاهده کنید. افرادی که به تنهایی می توانند با درآمد چندین کشور برابری کنند.

مایکل بلومبرگ

درآمد خالص :  51.9 بیلیون دلار | آمریکایی

مایکل بلومبرگ کارآفرین و سیاستمدار آمریکایی است. بلومبرگ موسس و مدیر عامل شرکت بلومبرگ L.P،  که در زمینه اطلاعات مالی و رسانه ای فعالیت دارد ، است. بلومبرگ اکنون 74 سال دارد و یکی از ثروتمندترین افراد جهان است.

لری پیج

درآمد خالص : 52.2 بیلیون دلار | آمریکایی

لری پیج یکی از بنیانگذاران گوگل است که در سال 1998 در یک گاراژ تاسیس شد.گوگل، بدون شک، تبدیل به موفق ترین  موتور جستجو در جهان شده است،  موفقیت گوگل باعث شده که لری پایت یکی از ثروتمندترین افراد جهان شود.

لری الیسون

درآمد خالص : 60.4 بیلیون دلار | آمریکایی

لری الیسون موسس شرکت اوراکل می باشد. در طول سالها، اوراکل تبدیل به یک شرکت فن آوری فوق العاده موفق شده است، که اکنون 39 سال دارد و بیش از 136،000 نفر در آن مشغول به کار هستند.

کارلوس اسلیم هلو

درآمد خالص : 67.6 بیلیون دلار | مکزیکی

کارلوس اسلیم هلو یک تاجر و سرمایه گذار مکزیکی است. رد پای این برند ‘Grupo Carso’ را در  بسیاری از حوزه های مختلف مانند  رسانه، انرژی، املاک و مستغلات و خرده فروشی می بینیم.

برنارد آرنو

درآمد خالص : 68.5 بیلیون دلار | فرانسوی

این موفقیت از ترکیب دو بیزینس برای او رقم خورده است. شرکت Louis Vitton که در کار مدلینگ می باشد و دیگری Moet Hennessey که در تولید مشروبات فعالیت دارد . برنارد در واقع در این لیست رشد قابل توجهی داشته است به گونه ای که در سال 2017 در مکان چهاردهم قرار داشت و اکنون تا این رتبه صعود کرده است.

مارک زوکربرگ

درآمد خالص : 72 بیلیون دلار | آمریکایی

همه ما مارک زوکربرگ را به عنوان بنیانگذار فیس بوک می شناسیم. فیس بوک به محبوب ترین و ارزشمند ترین رسانه های اجتماعی در جهان تبدیل شده است. و همه اینها در اتاق خوابگاه مارک در دانشگاه هاروارد آغاز شد. انتظار می رود که او در آینده در این فهرست صعود کند و شاید حتی به بالاترین سطح برسد. با توجه به جوان بودن او، این احتمال خارج از دسترس نیست.

آمانسیو اورتگا

درآمد خالص : 75.8 بیلیون دلار | اسپانیایی

آمانسیو اورتگا یک کارآفرین اسپانیایی و بنیانگذار گروه مد Inditex است. Inditex متعلق به Zara است، و Zara یکی از محبوب ترین زنجیرهای لباس در سراسر جهان است.

وارن بافت

درآمد خالص : 90.1 بیلیون دلار | آمریکایی

وارن بافت کارآفرین و سرمایه گذار آمریکایی و مدیر عامل شرکت Berkshire Hathaway است. بافت بزرگترین سرمایه گذار در سراسر جهان است و با وجود این همه ثروت، هنوز در خانه ای زندگی می کند که آن زمان حتی نمی دانست بیلیون دلار شبیه چیست. آیا باورتان می شود؟

بیل گیتس

درآمد خالص : 91.9 بیلیون دلار | آمریکایی

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت و برای چندین سال ثروتمندترین فرد جهان بود. گیتس مایکروسافت را در سال 1975 با پائول آلن تاسیس کرد و از آن زمان به بزرگترین شرکت نرم افزاری کامپیوتر در سراسر جهان تبدیل شده است.

جف بیسوس

درآمد خالص : 108.9بیلیون دلار | آمریکایی

جف بیسوس بنیانگذار آمازون، یکی از بزرگترین و محبوب ترین شرکت ها در وب است. آمازون به عنوان یک کتابفروشی آنلاین ساده در اتاق خواب جف آغاز شد و فروش اولیه بسیار پایین و آرامی داشت. اما او الان ثروتمندترین فرد جهان تا به این لحظه می باشد.

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می دهید

avatar