دانلود فصل سوم سریال شهرزاد ، تمامی قسمت ها [ 1 تا 16 ]

به روز رسانی : قسمت شانزدهم (قسمت آخر) از فصل سوم سریال اضافه شد.

همان طور که قبلا نیز مطرح شده بود فصل سوم سریال شهرزاد قرار بود از ۹ بهمن روز دوشنبه به پخش خانگی باز گردد و ما شاهد فصل سوم که آخرین فصل از این سریال است باشیم. در ادامه  فایل دانلودی تمامی قسمت های فصل سوم سریال را پس از انتشار برای دانلود در این مطلب قرار خواهیم داد و شما می توانید آن را  به صورت قانونی دانلود کنید و نقد وبررسی های این سریال را در مطالب جداگانه مطالعه کنید.


لینک های دانلود تمامی قسمت های فصل سوم سریال شهرزاد

همکاران گرامی،
در راستای موضوع همکاری، جهت مکاتبه با واحد فروش از طریق ایمیل زیر اقدام فرمایید:
Sales@filimo.com

قسمت دوم برنامه عصر ما با حضور ترانه علیدوستی منتشر شد

کاربران درصورت وجود مشکل در استفاده از لینک ها، از طریق آدرس Support@filimo.com و یا تلفن پشتیبانی : ۷۴۵۲۴-۰۲۱ ارتباط برقرار کنید.

دانلود فصل سوم سریال شهرزاد [قسمت 1 تا 4]

 

تمامی قسمت های  این سریال را با حجم اینترنت مصرفی رایگان دانلود کنید. لیست سرویس های کاملا رایگان و نیم بها را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود فصل دوم به صورت یکجا :  http://shop.upera.co/ref/7AlL/5jP6gz5n

دانلود فصل اول به صورت یکجا : http://shop.upera.co/ref/7AlL/3zILj5pv


خلاصه فصل دوم سریال شهرزاد

فصل دوم شاید به پر حرارتی فصل اول نبود اما باز هم پر از اتفاقات هیجان انگیز و فراز و فرود ها بود. فصل دوم سریال شهرزاد  از آنجایی شروع شد که  آقا بزرگ با توطئه عموی قباد (شهاب حسینی) از دنیا رفت و با رفتن او عمع بلقیس که خواهر بزرگ آقا بود وارد فصل دوم شد  و در حقیقت سکان فیلم به دست او داده شد . عمه بلقیس با توجه به قدرتی که داشت قباد را به عنوان بزرگ خاندان معرفی کرد و مخالفان را یکی یکی کنار زد . اما بلقیس از داستان عشق و عاشقی قباد نسبت به شهرزاد بی اطلاع بود . این بی اطلاعی شامل حال فرهاد و شهرزاد نیز می شد که در همان اوضاع مرگ مشکوک بزرگ آقا با هم ازدواج و به ماه عسل رفته بودند.

داستان غم انگیز شیرین

اما شاید ناگوارترین اتفاق برای شیرین افتاد او از شک مرگ پدر خود به شدت بیمار شد و نصرت (عموی قباد ) با متقاعد کردن قباد او را به عنوان بیمار روانی به تیمارستان انتقال دادند. تقریبا تمام قسمت های فصل دوم سریال شهرزاد برای شیرین در این تیمارستان گذشت تا پسری که در فصل یک به او علاقه مند شده بود به کمک او بیاید و را نجات دهد.

اما برگردیم به جایی که قباد با استفاده از این قدرت درصدد بازگرداندن شهرزاد به هر طریقی بود . اما شهرزاد دیگر حاضر به جدا شدن از فرهاد پسر هاشم نبود و تنها ارتباط شهرزاد با قباد به دلیل دیدن فرزند خود کبیر صورت می گرفت.

قباد و خاندان بهبودی

در فصل دوم شاهد حضور برادر بهبودی بودیم که در فصل یک به دست بزرگ اقا کشته شده بود. او به بهانه همکاری و ارتباط وارد توافق های کاری که در زمینه خلاف و قاچاق بود با قباد شد تا بتواند انتقام برادر خود را بگیرد . بهبودی به شدت فرد خطرناک و پیچیده ای بود و  نه تنها در محیط کاری بلکه در خانه نیز با همسر خود (ثریا) دچار مشکل بود و با او بد رفتاری می کرد. از آنجا که رابطه دوستانه ای بین  ثریا و بلقیس وجود داشت بخشی از فیلم در خانه بهبودی می گذشت که در انتهای فصل دوم شاهد فرار کردن ثریا از خانه بهبودی بودیم.

مرگ بلقیس توسط اکرم

اما نقش تاثیر گذار دیگر در فصل دوم همان خدمتکار شیرین بود که بعد از خیانت هایی که در حق شیرین کرد سعی به برقراری ارتباط با قباد نمود و حاصل این ارتباط باردار شدن او از قباد بود. اکرم (با بازی گلاره عباسی) که در غیباب شیرین به یکی از نقش های کلیدی در فصل دوم تبدیل شده بود ، نه تنها در مرگ معشوقه نصرت دخیلی بود بلکه عمه بلقیس را نیز کشت تا به این ترتیب یکی دیگر از دیوان سالار ها نیز در فصل سوم سریال حضور نداشته باشد. این کشت و کشتار ها باعث ورود کاراگاهی شد که نقش آن را امیر جعفری بازی می کند و به دنبال سرنخ هایی برای کشف همه حقایق و اتفاقات در خاندان دیوان سالار و بهبودی است.

فصل سوم

حال ما به فصل سوم رسیده ایم جایی که انتظار  تقابل قباد و فرهاد بر سر شهرزاد وجود دارد .  انتظار اتفاقاتی که کاراگاه با استفاده از اکرم رقم خواهد زد و به احتمال زیاد از او به عنوان یک عامل نفوذی استفاده خواهد کرد. از طرفی دیگر ارتباط و معاملات قباد و شاپور بهبودی به کجا خواهد رسید؟  و از همه مهم تر بازگشت پر رنگ شیرین در فصل سوم خواهد بود.

اگر چه این سریال ظرفیت ادامه تا چندین فصل را داشت اما در مصاحبه ای که با محمدرضا امامی تهیه کننده این سریال صورت گرفت و ما نیز خلاصه ای از آن را منتشر کردیم . فصل سوم سریال شهرزاد آخرین فصل از سریال شهرزاد خواهد بود.  در این مصاحبه  آقای امامی گفتند که فصل سوم تم عاشقانه تری دارد و سریال پایان زیبایی خواهد داشت.

سعی کردیم به صورت جسته و گریخته مروری بر فصل دوم سریال شهرزاد داشته باشیم. البته شما می توانید نقد و بررسی قسمت های فصل دوم را نیز از همین سایت مشاهده کنید و همچنین در ادامه پخش فصل سوم با نقد و بررسی های ما همراه باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید