تکنولوژِِِِِی،سلامت،آموزش

مرور خلاصه ای از برنامه “گرند تور قسمت 5 فصل دوم”

0

در این مطلب به قسمت 5 از فصل دوم برنامه گرند تور می پردازیم. این قسمت پر از صحنه های هیجان انگیز رانندگی بود. پس پیشنهاد می کنیم این قسمت را از دست ندهید. چون بخش آخر این برنامه به شدت محبوب بود.

در ابتدا ریچارد هموند به دبی رفت تا کمی با ماشین های عجیب و غریب و نا آشنای آف رود ، دل به کویر بزند و حسابی این خودرو ها را به چالش بکشد . هموند در بخش ابتدایی برنامه گرند تور از  خودرویی به نام سیندل استفاده کرد خودرو شاسی بلندی که 1500 اسب بخار داشت و سرعتش از صفر تا 60 مایل بر ساعت  در کمتر از 3 ثانیه صورت می گرفت. پس حساب کنید یک ماشین سوپر اسپورت را در دل کویر برانیم ، چه خواهد شد؟

خودرو دیگری که شباهت زیادی به یک تانک داشت اسمش “” ریپ ساو” بود که توسط یک شرکت کوچک آمریکایی ساخته شده بود ،  رچارد با این خودرو ابتدا به بیابان زد و سپس به جاده های شهری دبی بازگشت و حتی وارد مجتمع های تجاری نیز شد.

بخش دوم برنامه به مهمان اختصاص داده شد که مهمانان این برنامه یک کمدین به نام بیل بیلی و ستاره سریال Preacher دومینیک کوپر بودند و جرمی طبق روال همیشه به گفت و گو با آنها پرداخت.

اما بخش سوم هیجان انگیز ترین بخش بود جایی که جرمی تصمیم گرفته بود مانند رانندگان حرفه ای همچون کن بلاک کلیپی زیبا از رانندگی درست کند. این بخش بسیار جذاب بود و سختی های این کار را به تصویر می کشید. پیشنهاد می شود این بخش را از دست ندهید.

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می دهید

avatar