از جزایر گرمسیری تا دریاچه های واقع شده در مناطق کوهستانی و خط های ساحلی با ماسه های شنی همه و همه باعث کشش انسان به سمت دریا ها و اقیانوس ها شده است. هتل های زیبا و مجللی در سواحل این دریا ها قرار گرفته است و حتی پا را فراتر گذشته و شاهد کلبه هایی بر روی دریا هستیم که می توان از آنجا به زیبایی های بی کران آن نگریست . اما این نیز پایان کار نیست آیا دوست دارید از نزدیک زندگی جانوران را در زیر آب مشاهده کنید. بله ،  امروز ۵ مکان معرفی خواهیم کرد که شما را به دل دریا می برد و از نزدیک  می توانید شاهد زیبایی های زیر آب باشید.

هتل Resort World – سنگاپور

هتل پنج ستاره Resort World در دل بزرگترین آکواریوم جهان در جزیره سنتوزا سنگاپور قرار دارد. این هتل دارای دوطبقه سوییت بر روی آب است دارای ایوان و فضای باز هستند. و یک طبقه به طور کامل در زیر آب قرار دارد و این سوئیت ها از پیشرفته ترین امکانات بر خوردار هستند و شما از پنجره های آن می توانید به ۴۰۰۰۰ نوع ماهی نگاه کنید.

آتلانتیس پالم – دبی

این مکان در کنار شهر گمشده و افسانه ای آتلانتیس قرار گرفته است. این اقامتگاه مکانی مناسب برای ماجراجویان و علاقه مندان به دنیای زیر آب می باشد. مهمانان می توانند در طول روز به پارک آبی بروند و بقیه زمان روز را به یک مکان دنج و گرم در زیر آب بگذرانند. شما از طریق این آدرس می توانید اطلاعات بیشتری از این هتل کسب کنید. 

هتل جزیره کنراد رنگالی – مالدیو

جزیره لوکس رنگالی کنراد مالدیو شامل ویلاهای خصوصی بزرگ است. این هتلدارای رستوران های زیرآبی تمام شیشه‌ای و ۲ چشمه معدنی فوق-العاده است.این جزیره که به بیش از یک‌چهارم مایل اقیانوس هند کشیده شده و مناظر زیبای دریایی و ساحلی از طریق قاب پنجره از کف به سقف با چوب جنگلی نمایان است.

پیشنهاد می کنیم:  آبشار ویکتوریا در آفریقا ، یکی از زیباترین مکان های دنیا

منتا ریزورت – تانزانیا

تا‌به‌حال هوس کرده‌اید که از پله‌های اتاق خود پایین بروید، پرده‌ها را کنار بزنید و ماهی‌ها را تماشا کنید؟ همچنین می‌توانید با این واقعیت کنار بیایید که اتاقتان به ساحل متصل نباشد؟ اگر پاسختان به هر دو سؤال مثبت است،  جزیره‌ی پمبا در تانزانیا را به لیست خود اضافه کنید.

اتاق زیر آب همان وجه تمیز این هتل با سایر هتل های دنیاست؛ اینجاست که با  خاص ترین قسمت این اقامتگاه آشنا خواهید شد.

 تصور کنید می توانید در میان آب های زلال و آبی رنگ اقیانوس شناور بمانید و با یک نگاه، غرق در تماشای ماهی های منحصر به فرد اقیانوس هند شوید، تصویری که حتی تصورش هم لذتبخش است و در این هتل فراهم شده تا مهیمانان بهترین اقامت دنیا را تجربه کنند.این اتاق توسط مهندسان کارآمد سوئدی ساخته شده و اقامت در آن هیچ خطری ندارد. این اتاق از سه طبقه تشکیل شده، یکی بالاتر از سطح آب مانند عرشه یک کشتی، طبقه ی دیگر زیر آب و با دیوارهایی شیشه ای و آخرین طبقه هم قسمت بالایی اقامتگاه یا به عبارتی خودمانی تر پشت بام اتاق که با نردبان باید به آن برسید.

هتل پلنت اوشن – کوبا

 اتاق های این هتل که دیوارهایی از جنس آکریلیک شفاف و پنل های سقفی دارد نمای پانورامایی از اعماق دریا را در اختیار اقامت کنندگان قرار می دهند.در بین هتل‌های زیر دریایی از نظر لوکس بودن مقام اول را دارد. اولین هتل از این مجموعه هتل‌ها است که قرار است ۱۵ هتل دیگر مثل آن را بسازند. شایعه است که مسئولان آن می‌خواهند یک سالن مراسم عروسی زیر آبی نیز برایش بسازند

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می دهید

avatar