تکنولوژِِِِِی،سلامت،آموزش

3 روش سریع برای حل مشکل وای فای پلی استیشن 4

0

اگر پلی استیشن 4 شما نمی تواند از طریق وای فای به اینترنت متصل شود مشکل بسیار آزار دهنده ای است. بدون اتصال به اینترنت شما نمی توانید به دوستان خود ملحق شوید و یک بازی آنلاین را انجام بدهید و یا آپدیت بازی ها را دریافت کنید. اگر شما امکان اتصال به اینترنت از طریق کابل را ندارید ما اینجا 3 روش ساده و کاربردی را برای حل مشکل وای فای PS 4 شما ارائه می کنیم.

1. سعی کنید شبکه مهمان را در مودم خود فعال کنید. (Guest Network)


شاید به نظرتون عجیب بیاید. ولی این روش برای بعضی ها جواب می دهد. اگر شما یک PS 4 قدیم دارید ، فقط می تواند به وافای با باند 2.4GHz متصل شود. اما پلی استیشن های جدید تر PS 4 slim و PS 4 pro از هر دو باند و پشتیبانی می کنند.

بعضی از مودم ها هر دو باند را در یک SSID فراهم می کنند. اگر شما یک ارور با موضوع اینکه اینترنت شما ضعیف است دریافت کردید. یک شبکه مهمان درست کنید و پلی استیشن خود را به آن متصل کنید.

2. سیستم خود را به مودم نزدیکتر کنید.


اگر PS 4 شما از مودم فاصله دارد ، ارتباط شما ناپایدار خواهد بود. پس تا جایی که امکان دارد سیستم خود را به مودم نزدیکتر کنید تا مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

3. سایر دستگاه ها که در شبکه هستند را خاموش کنید.


اگر سرعت شما در شبکه پایین است یکی از دلایل آن همین موضوع می تواند باشد ، بخصوص اگر از باند استفاده می کنید. برای حل مشکل وای فای پلی استیشن 4 خود دیگر سیستم ها و کنسول هایی را که در این شبکه قرار دارند خاموش کنید. دانلود فایل یا مشاهده ویدئو بر روی کامپیوتر نیز می تواند سرعت شما را کاهش دهد.

 

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می دهید

avatar