تکنولوژِِِِِی،سلامت،آموزش

لیست برندگان اسکار 2018 سیزدهم اسفند مشخص می شوند [لیست نامزد ها]

0

 اسکار 2018 در تاریخ 13 اسفند 96 برگزار می شود چیزی حدود یک ماه دیگر به اعلام برندگان اسکار 2018 نمانده است.  90 دمین دوره اسکار قرار است  در تاریخ سیزدهم اسفند ۱۳۹۶ (چهارم مارس ۲۰۱۸) در سالن تئاتر دالبی در منطقه هالیوود شهر لس‌آنجلس برگزار شود.

جیمی کیمل کمدین آمریکایی هم مثل سال گذشته مجری مراسم اسکار ۲۰۱۸ است تا اولین نفری باشد که پس از سال‌ها به شکل پیاپی مجری‌گری یکی از مهمترین رویداد های سالانه در حوزه سینما را بر عهده داشته باشد. حال  به لیست نامزد های برندگان اسکار 2018 نگاهی می اندازیم.


لیست نامزد های اسکار 2018

تا زمان مشخص شدن برندگان شما می توانید لیست نامزد های اسکار را که به صورت رسمی معرفی شده اند را مشاهده کنید.

بهترین فیلم:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • • برو بیرون | یونیورسال
    • پروژه فلوریدا | آ۲۴
    • پست | فاکس
    • دانکرک | برادران وارنر
    • سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری | فاکس سرچلایت
    • شکل آب | فاکس سرچلایت
    • لیدی برد | А۲۴
    • من را به نام خودت بخوان | سونی کلاسیک

بهترین کارگردان:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “دانکرک ” – کریستوفر نولان
  • “پروژه فلوریدا ” – شان بیکر
  • “بانوی پرنده ” – گرتا گردویگ
  • “شکل آب ” – گیلرمو دل تورو
  • “سه بیلبورد خارج از ابینگ، میسوری  ” – مارتین مک دوناخ

بهترین بازیگر مرد:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • گری الدمن- «سیاه ترین ساعت»
  • دنیل دی لوییز- «پروژه فعلا بدون نام پل توماس اندرسون»
  • دنزل واشنگتن- «عالیجناب رومن جی. ایزرائیل»
  • تام هنکس- «پست»
  • هیو جکمن- «بزرگ ترین شومن»
  • اندرو گارفیلد- «تنفس»
  • تیموتی شلمی- «مرا به نام خودت بخوان»
  • چادویک بوزمن- «مارشال»
  • جیک جلینهال- «قوی تر»
  • برایان کرانستون- «آخرین پرچم در احتزاز»

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین بازیگر زن:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • سالی هاوکینز- «شکل آب»
  • فرانسیس مک دورموند- «سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری»
  • اما استون- «نبرد جنسیت ها»
  • سیرشا رونن- «Lady Bird»
  • مریل استریپ- «پست»

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین فیلم‌نامه اوریجینال:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • بیمار بزرگ
  • برو بیرون
  • من ، تونیا
  • سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • مرا به نام خودت بخوان
  • هنرمند فاجعه
  • لوگان
  • بازی مالی
  • Mudbound

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • ویلیام دفو- «پروژه فلوریدا»
  • وودی هارلسون- «سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری»
  • ریچارد جنکینز – «شکل آب»
  • مایکل استالبارگ – «مرا با نامت صدا کن»
  • سم راکول- «سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری»

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • مری جین بلایژ- «Mudbound»
  • هانگ چائو- «کوچک سازی»
  • هالی هانتر- «بیمار بزرگ»
  • آلیسون جانی (من، تونیا)
  • لاری میت کالف- «Lady Bird»

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین طراحی لباس:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • ژاکلین دوران – “دیو و دلبر”
  • الن میورینیک – “بزرگترین شومن”
  •  الکساندرا بایرن – “قتل در شرق اکسپرس”
  • مارک بریج – “موضوع فانتوم “
  • لوئیس سکیرا -“شکل آب”

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین گریم:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “تاریکترین ساعت” – ایوانا پریمارک, Kazuhiro Tsuji, دیوید مالینوفسکی,لوسی سیبیک
  • “من، تونیا” – دبورا لامیا دنور، آدوریتا لی
  • “واندر”  – نائومی باکشت, رابرت ا. پاندینی, آرجن توینت

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین مستند:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “City of Ghosts” Matthew Heineman
  • “Faces Places” JR, Agnès Varda, Rosalie Varda
  • “Icarus” Bryan Fogel, Dan Cogan
  • “Jane” Brett Morgen, Bryan Burk, Tony Gerber, James A. Smith
  • “Strong Island” Yance Ford, Joslyn Barnes

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین تدوین صدا:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • Sally Hawkins “The Shape of Water”
  • Frances McDormand “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”
  • Margot Robbie “I, Tonya”
  • Saoirse Ronan “Lady Bird”
  • Meryl Streep “The Post”

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین میکس صدا:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “کودک راننده” جولیان سالتر
  • “بلید رانر 2049” مارک مانگینی, تئو گرین
  • “دانکرک” الکس گیبسون، ریچارد کینگ
  • “شکل آب” – ناتان ریبیتیله
  • “جنگ ستارگان” – رن کلیس، متیو وود

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین فیلم خارجی‌ زبان:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “یک زن فوق العاده” – سباستین للیو (شیلی)
  • “در محو شدن” – Fatih Akin (آلمان)
  • “توهین” – زید دوئیری (لبنان)
  • “بیخوابی” –  Andrey Zvyagintsev (روسیه)
  • “زخم” – جان ترنگوو (آفریقای جنوبی)

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین انیمیشن کوتاه:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “Dear Basketball” Glen Keane, Kobe Bryant
  • “In a Heartbeat” Esteban Bravo, Beth David
  • “Lou” Dave Mullins, Dana Murray
  • “Negative Space” Max Porter, Ru Kuwahata
  • “Revolting Rhymes” Jan Lachauer, Jakob Schuh

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین انیمیشن:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “بچه رئیس” – تام مک گراث، رامزی آن نیتو
  • “نان آور” – نورا دوومی، آنجلینا جولی، آنتونی لئو، تام مور، پل جوان
  • “کوکو” – اندرسون
  • “فیلم لگو بتمن” -کریس مک کی، روی لی، دن لین، فیلی لرد، کریستوفر میلر
  • “وینسنت دوست داشتنی ” – Dorota Kobiela، هیو ولشمن، سون بوبیت، ایوان ماتگگارت، هیو ولشمن

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین طراحی صحنه:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “دیو و دلبر” – سارا گرینوود؛ کتی اسپنسر
  • “دزد دریایی 2049” – دنیس گاسنر، آلساندرا Querzola
  • “تاریکترین ساعت” – سارا گرینوود، کتی اسپنسر
  • “پست” – ریک کارتر، رنا دآنجلو
  • “شکل آب” – پل D. آستربری، جفری A. ملوین، شین Vieau

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین جلوه‌های ویژه:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “رانر 2049” – جان نلسون، پل لامبرت، ریچارد راو هوور، گرده نافزر،
  • “دانکرک” – اندرو جکسون، اندرو لاکلی، اسکات فیشر، پل کربوولد
  • “Okja” – اریک جان د بوئر، استفن کل، لی جون هیوند، جون هیون کیم
  • “جنگ ستارگان” – بن موریس، مایک مال هولند، کریس کربوولد، نیل اسکنلون
  • “جنگ برای سیاره مورچه ها” – جو لیتری، دن لمون، دانیل برت، جوئل میست

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین تدوین:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “کودک راننده” – جاناتان آموس، پل Machliss
  • “دانکرک” – لی اسمیت
  • “من، تونیا” – تاتیانا اس. ریگل
  •  “شکل آب” – سیدنی ولینسکی
  • “سه بیلبورد خارج از ابینگ، میسوری” – جان گرگوری

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین مستند کوتاه:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “Alone” Garrett Bradley
  • “Edith+Eddie” Laura Checkoway, Thomas Lee Wright
  • “Heaven is a Traffic Jam on the 405” Frank Stiefel
  • “Heroin(e)” Elaine McMillion, Kerrin James Sheldon
  • “Kayayo: The Living Shopping Baskets” Mari Bakke Riise, Jørgen Lorentzen

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین فیلم کوتاه:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “The Eleven O’Clock” Derin Seale
  • “Icebox” Daniel Sawka, Camille Cornuel
  • “The Silent Child” Chris Overton, Rachel Shenton
  • “Watu Wote/All of Us” Katja Benrath
  • “Witnesses” David Koch

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین فیلم‌برداری:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “رانر 2049” – راجر دیکینز
  • “تاریکترین ساعت” –  برونو دبلونل
  • “دانکرک” هایت ون هویتاما
  • “Mudbound” – راشل موریسون
  • “شکل آب” – Dan Laustsen

13 اسفند مشخص می شوند.

بهترین آهنگ:

لیست نامزدهابرنده اسکار این بخش
  • “همیشه” از “دیو و دلبر” – آلن منکن، تیم رایس
  • “رمز و راز عشق” از “من را با نامت صدا بزن” – سوفیان استیونس
  • “به خاطر من” از “کوکو” – کریستن اندرسون لوپز، رابرت لوپز
  • “این من هستم” از “شومن بزرگ” – بنج پاشک، جاستین پل
  • “ایستادن برای چیزی” از “مارشال” – دیان وارن، رایج

13 اسفند مشخص می شوند.

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می دهید

avatar