بسیاری از علاقه مندان به دنیای خودرو دوست دارند ببیند مراحل تولید یک خودرو به چه صورت می باشد. در این مطلب یک ویدئو تایم لپس هست که در عرض مدت ۳ دقیقه نحوه مونتاژ کردن بدنه خودرو TVR GRIFFITH به صورت دستی را نشان می دهد.

بعد از سال ها غیبت ، TVR با یک خودرو جدید گریفیت به بازار خودرو وارد شده است. گریفیت جدید یک تازه نفس در بین خودرو های اسپورت محسوب می شود . بحث چالش انگیز این خودرو بدنه سنگین آن است که باید کاهش یابد اما بیشتر این کمپانی بیشتر تمرکز خود را بر روی چرخ های عقب ، گیربکس اتوماتیک و استفاده از یک پیشرانه ۸ سیلندری بدون استفاده از توربو شارژر ها گذاشته است.

مشخصات فنی خودرو گریفیت (TVR GRIFFITH)

همان طور که در بالا اشاره کردیم دارای یک موتور پیشرانه V8 می باشد که می تواند ۵۰۰ اسب بخار قدرت را به چرخ های عقب منتقل کند . این کار برای توزیع وزن به صورت مساوی درعقب و جلوی در خودرو های اسپورت صورت می گیرد.  در کمتر از ۴ ثانیه سرعت این خودرو از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد و ماکزییم سرعت خودرو گریفیت ۳۲۲ کیلومتر بر ساعت می باشد. نوع طراحی بدنه خودرو یه سرعت و چابکی آن کمک کرده است.

پیشنهاد می کنیم:  خودرو پیکاپ 6 چرخ هنسی

البته برای دیدن این خودرو ما باید تا سال ۲۰۱۹ صبر کنیم زیرا هنوز این کمپانی اقدام به تولید آن نکرده است. تا الان حدود ۵۰۰ نفر این خودرو را سفارش داده اند و TVR یک نمونه بدون سقف از این خودرو را به عنوان آپشن قرار داده است.

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می دهید

avatar