تکنولوژِِِِِی،سلامت،آموزش

نامزدها و برندگان جشنواره فیلم فجر 96 اعلام شد

این مطلب با انتشار نامزد ها و برندگان به روز رسانی می شود

0

در این مطلب خواهید خواند:

  • فیلم های حاضر در جشنواره
  • نامزد های جشنواره فیلم فجر 96 (امروز بعد از اکران آخرین فیلم)
  • برندگان سیمرغ جشنواره فیلم فجر 96

فیلم های حاضر در 36مین جشنواره فیلم فجر

نامزد های جشنواره فیلم فجر 96

بعد از پخش اختتامیه لیست برندگان نیز قرار داده خواهد شد.

بهترین فیلم بخش مردمی :  مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی

نامزدهای بهترین فیلم

1- بمب به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و احسان رسول‌اف
2- به وقت شام به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی
3- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان
4- دارکوب به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی
5- سرو زیر آب به تهیه‌کنندگی سیدحامد حسینی
6- کامیون به تهیه‌کنندگی کامبوزیا پرتوی
7- مغزهای کوچک زنگ‌زده به تهیه‌کنندگی سعید سعدی

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد

1- امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد، برنده
2- امین حیایی برای فیلم شعله‌ور
3- بابک حمیدیان برای فیلم سرو زیر آب
4- رضا عطاران برای فیلم مصادره
5- سعید آقاخانی برای فیلم کامیون
6- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن

1- باران کوثری برای فیلم عرق سرد
2- سارا بهرامی برای فیلم دارکوب ، برنده
3- شبنم مقدمی برای فیلم خجالت نکش
4- ماهور الوند برای فیلم چهارراه استانبول
5- مهناز افشار برای فیلم دارکوب
6- هانیه توسلی برای فیلم سوء تفاهم

نامزدهای بهترین بازیگر مکمل زن

1- سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول،برنده
2- لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد
3- نگار عابدی برای فیلم دارکوب
4- هدی زین‌العابدین برای فیلم‌ عرق سرد

نامزدهای بهترین بازیگر مکمل مرد

1- پژمان جمشیدی برای فیلم سوء تفاهم
2- جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب ، برنده
3- سیامک انصاری برای فیلم بمب
4- فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده
5- مسعود کرامتی برای فیلم چهارراه استانبول
6- نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده

 

نامزدهای بهترین چهره‌پردازی

1- تنگه ابوقریب (سعید ملکان)، برنده
2- چهارراه استانبول (عباس عباسی)
3- دارکوب (فاطمه کمالی، زهرا کمالی)
4- شعله‌ور (مهرداد میرکیانی)
5- کامیون (بابک اسکندری)

نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری

1- بمب (محمد لطفعلی)
2- به وقت شام (سیدهادی اسلامی)
3- تنگه ابوقریب (حسن ایزدی، جواد مطوری، محمد برادران، محسن خیرآبادی)
4- چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی) ، برنده
5- سرو زیر آب (محمد خاکزاد)
6- لاتاری و ماهورا (سینا قویدل)

نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی

1- بمب (عباس شوقی)
2- به وقت شام (محسن روزبهانی)
3- تنگه ابوقریب (محسن روزبهانی)،برنده
4- سرو زیر آب (محسن روزبهانی)
5- ماهورا (حمید رسولیان)

نامزدهای بهترین طراحی صحنه

1- بمب (محسن شاه‌ابراهیمی)
2- تنگه ابوقریب (محمدرضا شجاعی)
3- دارکوب (آیدین ظریف)
4- سرو زیر آب (عباس بلوندی)، برنده
5- سوء تفاهم (کیوان مقدم)

نامزدهای بهترین طراحی لباس

1- بمب (سارا خالدی‌زاده)، برنده
2- خجالت نکش (رعنا امینی)
3- سوء تفاهم (سارا سمیعی)
4- شعله‌ور (سوسن نوروزی)
5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مارال جیرانی)

نامزدهای بهترین صدابرداری

1- بمب (ایرج شهزادی)
2- به وقت شام (طاهر پیشوایی)
3- تنگه ابوقریب (رشید دانشمند)، برنده
4- سوء تفاهم (مهران ملکوتی)
5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهران ملکوتی)

نامزدهای بهترین صداگذاری

1- امپراطور جهنم (بهمن بنی‌اردلان)
2- به وقت شام (علیرضا علویان)
3- تنگه ابوقریب (امیرحسین قاسمی)
4- شعله‌ور (امین شریفی، بابک شکیبا)
5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (علیرضا علویان)،برنده

نامزدهای بهترین موسیقی

1- به وقت شام (کارن همایونفر)، برنده
2- بمب (النی کاریندرو)
3- تنگه ابوقریب (حامد ثابت)
4- دارکوب (بهزاد عبدی)
5- شعله‌ور (سهراب پورناظری)
6- عرق سرد (کارن همایونفر)

نامزدهای بهترین تدوین

1- به وقت شام (مهرداد خوشبخت)
2- دارکوب (فرامرز هوتهم)
3- عرق سرد (بهرام دهقانی، محمد نجاریان)
4- کامیون (مصطفی خرقه‌پوش)
5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهدی سعدی)

نامزدهای بهترین فیلمبرداری

1- بمب (محمود کلاری)
2- تنگه ابوقریب (حمید خضوعی ابیانه)
3- سرو زیر آب (علیرضا زرین‌دست)، برنده
4- عرق سرد (فرشاد محمدی)
5- مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (پیمان شادمانفر)

نامزدهای بهترین فیلمنامه

1- بمب (پیمان معادی)
2- سرو زیر آب (محمدعلی باشه آهنگر، حامد باشه آهنگر)
3- شعله‌ور (هادی مقدم‌دوست، حمید نعمت‌اله)
4- کامیون (کامبوزیا پرتوی)، برنده
5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (هومن سیدی)، برنده

نامزدهای بهترین کارگردانی

1- به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا
2- تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی
3- دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی
4- سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر
5- کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی
6- مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می دهید

avatar