جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

کدام بازیگران سریال وایکینگ ها ظاهر متفاوتی با واقعیت زندگیشان دارند؟

2

سریال وایکینگ ها یکی از سریال های تاریخی زیبا است که بر اساس داستانی کاملا واقعی ساخته شده است . و در همان ابتدا توانست طرفداران زیادی پیدا کند. حال این سریال به نیمه فصل پنج رسیده است و شاید آن حرارت و زیبایی های 4 فصل اول با بازی خوب دیده نمی شود اما هنوز یکی  از سریال های خوب تاریخی به حساب می آید. اما در این مطلب می خواهیم به گریم کاراکتر های سریال وایکینگ ها بپردازیم.  بازیگر هایی که تفاوت زیادی با کاراکترشان در سریال دارند و شاید اگر آن ها را در زندگی واقعیشان ببیند، اصلا نشناسید.

فوکی با بازی «گوستاوف اسکارسگاد»

تغییر فکر ها های ناگهانی و رفتار های غیر عادی از مشخصات بارز شخصیت فلوکی در سریال می باشد . یک کشتی ساز نابغه که اعتقادد زیادی به خدایان نروژ دارد.این بازیگر در واقعیت  بسیار متفاوت با این شخصیت است . یک پسر سوئدی منظم است که معمولا یک کلاه بیسبال با یک تی شرت ساده می پوشد.

هالفدان با بازی« جاسپر پیکونن»

یک بازیگر مشهور فنلاندی می باشد که در بیش از فیلم ساخت فنلاند حضور دارد. این شخصیت در زندگی واقعی ماهیگیر حرفه ای است و یک سایت به نام Pokerisivut با همکاری تهیه کننده فیلم،  «مارکوس سین» تاسیس کرده است.

بیورن با بازی «الکساندر لودویگ»

مردی که به بدن آهنین در کتگات شهرت دارد و علاقه به سفر و ماجراجویی دارد. الکساندر از سنین پایین بازیگری را آغاز کرده است  و در فیلم “The Hunger Games” نیز حضور داشت. پدر و مادرش نیز در صنعت سینما حضور دارند . پدرش در پشت پرده و مادرش یک هنر پیشه می باشد.

اوبه با بازی «جوردن پاتریک اسمیت»

شخصیتی که از نظر ظاهری نیز به راگنار شبیه است و نقش پسر خوب را بازی می کند . اسمیت یک بازیگر استرالیایی می باشد که نقش کوتاهی را نیز در فیلم «شکیت ناپذیر » آنجلینا جولی بازی کرده است.

لاگرتا با بازی «کاترین وینک»

لاگرتا یکی از نقش های زیبا و بزرگ در سریال وایکینگ ها می باشد. او یک بازیگر کاندایی می باشد که از سن هفت سالگی شروع به فراگیری هنرهای رزمی نمود و اولین کمربند مشکی خود را در سن ۱۳ سالگی کسب کرده‌است. هنگامی که ۲۱ ساله شد، به طور همزمان در سه مدرسه هنرهای رزمی شروع به فعالیت می‌نمود.

شاه هارالد با بازی «پیتر فرانزن»

جاه طلبی او برای پادشاهی شخصیت او را می سازد . این بازیگر فنلاندی تا کنون چندین جایزه را در کشور خود برده است. ظاهر واقعی او کاملا با نقش خود در سریال متفاوت است و از مو های کوتاه و عینک استفاده می کند.

سیر یا پیشگو با بازی «جان کواناغ»

یک شخصیت مرموز و پیچیده که با توجه به تصویر بالا شاهد یک گریم زیبا اما دشوار بر روی او هستیم. این بازیگر بر خلاف شخصیت خود اصلا علاقه ای به دانستن آینده خود ندارد.

اگر این بازیگر ها را در زندگی واقعیشان می دید، آن ها را می شناختید؟ آیا شخصیت دیگری از سریال وایکینگ ها را می شناسید که با ظاهر واقعی خود تفاوت بسیاری داشته باشند؟

ممکن است شما دوست داشته باشید