جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

بهترین برنامه های یادگیری گرامر زبان انگلیسی برای آندروید

6 برنامه یادگیری به همراه دانلود

0

اگر مشکل گرامری در زبان انگلیسی دارید و خیلی حال و حوصله کتاب خواندن ندارید ، شاید برنامه های آندرویدی که در ادامه به شما معرفی می کنیم مشکل گرامر زبان انگلیسی شما را حل کند.

تعداد افراد زیادی وجود دارند که گرامر زبان انگلیسی آنها بسیار ضعیف است. در بعضی جاها گرامر بد ،خیلی مشکل ساز نیست . مثلا وقتی که شما در توییتر فقط ۲۸۰ کاراکتر می توانید استفاده کنید ، شاید بهتر باشد خیلی قوانین گرامری را رعایت نکنید.  در ادامه لیستی از بهترین برنامه های آندرویدی  که گرامر زبان انگلیسی را آموزش می دهند معرفی می کنیم.

 

۱ برنامه Basic English Grammar

<span style= برنامه Basic English Grammar" />

رایگان / پولی

این برنامه، از برنامه‌های پایه‌ای در زمینه آموزش گرامر زبان انگلیسی می باشد .Basic English Grammar از چندین درس و تست های مختلف تشکیل شده تا به شما قواعد گرامری را آموزش دهد.  در این برنامه 230 درس و برای یادگیری بهتر ۴۸۰ تست کوتاه گرامری وجود دارد. رابط کاربری این برنامه بسیار ساده طراحی شده و شما بدون هیچ پیچیدگی خاصی می توانید با آن کار کنید . مترجم قرار داده شده در این برنامه می‌تواند از 100 زبان مختلف دنیا پشتیبانی کند . این مترجم برای ترجمه کلماتی که در مطالب به کار رفته مناسب می باشد. برنامه به صورت رایگان منتشر شده و در آن تبلیغاتی هم وجود دارد.

دانلود برنامه

۲ برنامه English Grammar Book

<span style= برنامه English Grammar Book" />

رایگان / پولی

English Grammar Book  یک برنامه گرامری قدیمی است . در این برنامه بیش از ۱۳۰ نکته گرامی وجود دارد و از ویژگی های آن می توان به توضیحات ساده و روان ، مثال ها و فعالیت هایی که برای بهتر شدن گرامر شما تهیه شده اشاره کرد.  همچنین شما می توانید نکات گرامری خاصی که مد نظر شما هست را بوکمارک کنید تا در آینده سریع‌تر با آنها دسترسی داشته باشید . در این برنامه یک سیستم امتیاز دهی وجود دارد تا شما بتوانید به وسیله ی آن نحوه عملکرد خود  را بسنجید. این برنامه نیز به صورت رایگان و با یک سری تبلیغات در دسترس قرار دارد.

دانلود برنامه

۳ برنامه English Grammar in Use   

<span style= برنامه English Grammar in Use   " />

رایگان/ پولی

برنامه English Grammar in Use بر اساس آموزش گرامری پروفسور ریموند مورفی ساخته شده است. این برنامه از کتاب پرفروشی با همین نام طراحی و ساخته شده است. در این برنامه درس ها و فعالیت‌های مختلفی در رابطه با گرامر گنجانده شده ، ۱۴۵ نکته گرامری در این برنامه وجود دارد که البته شما در نسخه رایگان به همه آنها دسترسی ندارید و باید از این جهت ، این برنامه را یکی از گرانترین برنامه های آموزش گرامر زبان انگلیسی دانست.

دانلود برنامه

 

۴ برنامه English Grammar Test

<span style=برنامه English Grammar Test" />

رایگان

برنامه English Grammar Test یکی از مشهورترین برنامه ها در زمینه یادگیری گرامر زبان انگلیسی برای اندروید می باشد . در این برنامه محتوای زیادی از جمله ۱۲۰۰ تمرین کاربردی را  مشاهده می کنید . برنامه English Grammar Test  شما را در سطح های مختلفی  مورد آزمایش قرار می دهد و باعث افزایش مهارت شما  می شود .از دیگر امکانات این برنامه مانیتور کردن نمرات و پیشرفت شما در طول  یادگیری است. رابط کاربری به کار رفته در این برنامه بسیار مدرن و خوب می باشد و یکی دیگر از ویژگی های خوب آن کاملا رایگان بودن این برنامه است.

دانلود برنامه

 

۵ برنامه Grammarly

<span style= برنامه Grammarly" />

رایگان

یکی از جدیدترین برنامه های آموزش  گرامر زبان انگلیسی برای اندروید می باشد. در واقع  این برنامه یک حالت کیبوردی مانند برنامه های همچون SwiftKey  و Gboard دارد. این برنامه شما را مجبور می کند که در هنگام تایپ گرامر خود را  تصحیح کنید. موارد گرامری همچون کاما گذاشتن، شکل صحیح به کار بردن فعل ها ، غلط های املایی و … از جمله ویژگی های این برنامه است. البته از آنجایی که این برنامه جدید می باشد در آن باگ های مشاهده می‌شود و هنوز جای کار دارد. این برنامه کاملا رایگان و بدون تبلیغات برای دانلود قرار دارد .

دانلود برنامه

۶ برنامه Udemy

رایگان/ پولی

 

Udemy  یک پلتفرم یادگیری آنلاین می باشد .پلت‌فرمی که در چندین موضوع مختلف از جمله آشپزی ، فناوری ، زبان و تناسب‌اندام  فعالیت می کند. آموزش گرامر انگلیسی یکی از زمینه های فعالیتی دیگر این پلتفورم می باشد . این برنامه کلام بر اساس ویدیو ساخته شده است و برای هر درس یک ویدیو قرار دارد.  در این برنامه فیلم های گوناگونی برای یادگیری بخش های مختلف زبان انگلیسی از جمله نوشتن ، گرامر و دیگر چیزها وجود دارد . تعدادی از درس ها به صورت رایگان ارائه می‌شوند و ولی شما باید برای  ویدیوهای بیشتر پول پرداخت کنید .

دانلود برنامه

منبع androidauthority
تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید