جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

رویداد جهانی IBM think 2018 در مورد تکنولوژِی و کسب و کار

0

 رویداد IBM think یک رویداد جهانی است که در آن بیش از ۴۰۰۰ نفر از مخترعین ، نوآوران ، مبتکران، مدیران بیزینس ها و کمپانی ها در زمینه تکنولوژی و کسب و کار دور هم در یک مکان جمع می شوند و  ایده های جدید خود را به اشتراک می گذارند در IBM think 2018  این افراد درباره موضوعاتی همچون هوش ، مصنوعی فضای ابری ، بلاک چین، آنالیز دیتا ،امنیت، اینترنت اشیا و … به گفتگو و تبادل نظر می پردازند.

در رویداد IBM think 2018 ، درباره آخرین پیشرفت ها در زمینه کامپیوتر ، تکنولوژی ، هوش مصنوعی و …  بحث و گفت و گو صورت می گیرد و افراد برجسته به صورت تخصصی در این باره ، کنفرانس هایی را برگزار می کنند.

 این رویداد که از امروز ۱۹ مارس (28 اسفند) تا ۲۲ مارس (2 فروردین ) در لای وگاس برگزار می شود، تعداد زیادی از افراد با تجربه و مدیران ارشد بخش های مختلف کمپانی IBM ،کنفرانس های خود را ارائه می دهند.  کنفرانس هایی که باعث ایجاد یک جرقه در ذهن شما می شود و می توانید از سخنان این متخصص ها ، الهام های جدیدی بگیرید . افرادی که در این کنفرانس ها سخنرانی می کنند بهترین های رشته ی خود در دنیا می باشند.

 از جمله سخنران ها در این کنفرانس ها می توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

 البته لیست کامل سخنران ها در کنفرانس IBM think 2018 را در سایت رسمی IBM می توانید مشاهده کنید.

در این رویداد آی بی ام به طور احتصاصی برای چهار موضوع اصلی، کمپ های جداگانه ای را طراحی کرده است. هر کدام از این کمپ ها به یک موضوع خاص اختصاص داده شده‌اند که خود این کمپ ها  از بخشهای مختلفی تشکیل شده است . بخشی برای سالن کنفرانس ها ، قسمتی از آن برای نشست ها  و گفت و گو ها ، بخشی نیز برای معرفی نو آوری ها در نظر گرفته شده است. در این رویداد آی بی ام ، ۴ کمپ در نظر گرفته است که  هرکدام بر روی موضوع خاصی تمرکز دارند، البته فاصله این کمپ ها خیلی از همدیگر دور نیست و احتیاجی به تاکسی گرفتن برای جابجایی بین این کمپ ها ندارد و به راحتی می شود به همه آن ها دسترسی داشت. هر کدام از این کمپ ها به صورت جداگانه در مورد عناوین زیر فعالیت می کنند:

کسب و کار و هوش مصنوعی

در این کمپ راه حل هایی برای حل مشکلات کسب و کار و پیشرفت آن ،ارائه می شود و شما در مورد ارتباط های بین کسب و کار و تکنولوژی های نوین از جمله بلاک چین و اینترنت اشیا اطلاعاتی را کسب می کنید.

داده ها و اطلاعات ابری

در این کمپ نحوه استفاده از اطلاعات ابری و تحلیل بر روی داده ها مورد بحث قرار می گیرد. نحوه استفاده از داده ها برای رونق کسب و کار و چگونپی پردازش و تحلیل داده ها برای پیشرفت کسب و کار، از جمله اهداف این کمپ می باشد.

زیرساخت ها

در این کمپین چگونگی ساخت یک زیر بنای محکم  برای کسب و کار مورد بحث قرار می گیرد و شما یاد خواهید گرفت که چگونه زیربنای یک کسب و کار نو را به صورت کاملا مهندسی شده طراحی کنید.

امنیت و  انعطاف پذیری

امنیت داشتن و انعطاف پذیری کسب و کار از دیگر محور های اصلی است که در IBM think 2018 به آن پرداخته می شود و شما در آن مسائل جدید و راه کار هایی را در مورد نحوه ارتقای امنیت کسب و کار خود فرا می گیرید.


 

جدول برنامه های این رویداد را به طور کامل در زیر مشاهده می کنید برای (دیدن زوم کنید).

برنامه روز اول (28 اسفند ماه 96)

برنامه روز دوم (29 اسفند ماه 96)

برنامه روز سوم (1 فروردین ماه 97)

برنامه روز چهرم  (2 فروردین ماه 97)

 

تلگرام