جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

فصل 1 سریال game of thrones با کیفیت 4K Ultra HD از اوایل تابستان منتشر خواهد شد

2

در حالی که طرفداران سریال game of thrones  هنوز زمان زیادی را برای شروع فصل 8 باید صبر کنند. شبکه HBO اخیرا اعلام کرده که نسخه ویژه فصل 1 را با کیفیت 4K Ultra HD برای تابستان منتشر خواهند کرد. امروز HBO اعلام کرد فصل یک ، که یکی زیباترین فصل های حماسی این سریال به حساب می آید را با کیفیت 4K Ultra HD در دسترس عموم قرار خواهد داد.

طرفداران این سریال که منتظر هستند ببینند آیا شمال از حمله پادشاه شب و اژدهاهای آن نجات پیدا خواهد کرد و یا زمانی که جان اسنو و دنریس متوجه رابطه خویشاوندی خود می شوند چه واکنشی از خود نشان خواهند داد ، باید تا زمان پخش فصل 8 سریال game of thrones مدتی صبر کنند. همین باعث شده تا HBO در این مدت زمان خوبی که باقی مانده ، نسخه 4K از 10 قسمت فصل اول را منتشر کند.

طبق گفته HBO، سریال Game of Thones  تا به امروز 38 جایزه امی را به خود اختصاص داده است، و این شبکه امیدوار است که طرفداران سرسخت و مخاطبان جدید مشتاق باشند تا فصل یک را دوباره مشاهده کنند. HBO اعلام کرده است که به همراه انتشار مجدد فصل 1 با کیفیت 4K Ultra HD در 5 ژوئن 2018،  یک سری فایل های دیگر نیز از جمله موارد زیر به آن اضافه خواهد کرد:

  • ویدیو 30 دقیقه ای از مجموعه مصاحبه هایی که با بازیگران و دست اندر کاران صورت گرفته است.
  • بیوگرافی 15 شخصیت اصلی
  • و ….

 Game of Thrones گرفتن 4K Blu-ray Re Release

این اولین باری نیست که HBO یکی از نمایشهای تلویزیونی خود را با کیفیت 4K Ultra HD عرضه کرده است. این شبکه اولین فصل سریال Westworld  را نیز در کیفیت 4K Ultra HD منتشر کرد. با انتشار یک فصل از Game of Thrones در رزولوشن 4K، طرفداران می توانند خود را در دنیای هفت پادشاهی غوطه ور کنند و با کیفیتی متفاوت این سریال را دوباره مشاهده کنند و همچنین مروری بر شخصیت های داستان داشته باشند.

 

تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید