جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

تیزر جدید خندوانه از فصل پنجم ، زمان پخش ماه عسل و خندوانه 97

0

با فرا رسیدن ماه مبار ک رمضان برنامه ماه عسل که مخصوص این ماه است با اجرای زیبای احسان علیخانی بر روی آنتن شبکه سه می رود و رامبد جوان نیز با انتشار تیزر فصل 5  آمادگی خود برای شروع برنامه به نوعی اعلام کرده است.

برنامه ماه عسل چندین سال است که به صورت مناسبتی و برای ماه رمضان بر روی آنتن شبکه 3 می رود. این برنامه توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. برنامه ماه عسل زندگی پر پیچ و خم افرادی از جامعه را به تصویر می کشد که برای بیننده علاوه بر جذاب بودن پر از نکات عمیق و آموزشی است. از آنجایی که این برنامه از زندگی واقعی افراد سرچشمه می گیرد بسیار باور پذیر و جذاب می باشد.

به گزارش سینمانوین؛ برنامه تلویزیونی ماه عسل از روز پنجشنبه، ۲۷ اردیبهشت‌ماه، همزمان با روز نخست ماه مبارک رمضان با اجرای احسان علیخانی از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد. این برنامه به مانند هرسال، ساعت ۱۹ روی آنتن خواهد رفت.

رامبد جوان نیز با برنامه شاد و جذاب خود که به دلیل گرفتاری های زیاد نتوانسته بود این برنامه را در فروردین 97 بر روی آنتن شبکه نسیم ببرد . اکنون تیزری را منتشر کرده است که نشان می دهد آماده اجرای این برنامه می باشد .  چندی پیش رامبد جوان اعلام کرد برنامه خندوانه با حضور دوباره عروسک جناب‌ خان از چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ ماه آغاز خواهد شد. برنامه تلویزیونی خندوانه با حضور عروسک جناب خان، هر هفته در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید