کاربرد قابلیت IGTV برای اینستاگرام به همراه دانلود و آموزش آن

0

igtv ویژگی جدیدی از اینستاگرام می باشد که به تازگی در رویدادی که در شهر سانفرانسیسکو برگزار شد مدیر عامل این شرکت به صورت رسمی آن را معرفی نمود. IGTV به شما اجازه می دهد تا ویدیو های بیشتر از 60 ثانیه را در اینستاگرام آپلود کنید. در ادامه نحوه استفاده از آن را آموزش می دهیم و همچنین می توانید برنامه مخصوص این ویژگی را دانلود کنید.

در واقع اینستاگرام با معرفی این سرویس وارد رقابتی سر سختانه با یوتیوب شده است. igtv ماهیتی تلویزیونی دارد و در واقع خارج از اینکه شما چه نوع کاربری می باشید می توانید از آن استفاده نموده و یک کانال تلویزیونی داشته باشید و ویدیو های خود را درون آن قرار دهید. مدیر عامل اینستاگرام این خبر را نیز منتشر کرد که در حال حاضر کابران فعال ماهانه در اینستاگرام به حدود 1 میلیارد نفر رسیده اند و این آمار بسیار قابل توجه می باشد. در واقع این ویژگی به اینفلونسر ها کمک می کند و می توانند فعالیت های خود را گسترش دهند. یکی از تفاوت های مهم این سرویس با یوتیوب در نوع ارسال ویدیو می باشد. در واقع شما تنها اجازه دارید ویدیو هایی که به صورت عمودی گرفته شده اند را در igtv ارسال کنید.

آموزش نحوه فعال سازی و استفاده از IGTV اینستاگرام

دو روش برای این کار وجود دارد. شما می توانید اینستاگرام را به آخرین نسخه از طریق بازار یا مایکت بروز رسانی کنید. یا نسخه ویژه igtv را که اینستاگرام منتشر کرده است دانلود کنید . که باتوجه به تحریم گوگل برای ایران برنامه آندرویدی آن را دانلود کرده ایم و می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

 

در واقع با بروز رسانی اینستاگرام آیکونی اضافه می شود که شما را به igtv هدایت می کند. اما خود برنامه با شناسایی اکانت اینستاگرام شما مستقیما به همان مسیر و می رود و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. در واقع ما شاهد دو بخش مجزا در اینستاگرام هستیم. بخشی که بیشتر به عکس می پردازد و بخشی که تمرکز آن بر روی فایل های ویدیویی می باشد.

وردود از طریق اینستاگرام

پس از بروز رسانی آیکونی جدید به شکل تلویزیون در گوشه بالا سمت راست مشاهده می کنید که باکلیک بر روی آن وارد محیط igtv می شوید.

با ورود در این بخش شما در قسمت پایین دسته بندی هایی از جمله for you، following، popular و … مشاهده می کنید.  این بخش ها هر کدام برای شما ویدیو هایی را پیشنهاد می دهند که یا بر اساس علایق شما و یا بر اساس افرادی که دنبال می کنید و یا بر اساس ویدیو های معروف می باشد.

در قمست بالا تر نیز امکان جست و جو برای شما و جود دارد.

در کنار باکس جست و جو آیکونی وجود دارد که از آن قسمت می توانید کانال igtv خود را راه اندازی کنید . در این قسمت ویدیو هایی که در گوشی شما وجود داند و با فرمت در نظر گرفته شده برای آپلود همخوانی دارند را می توانید مشاهده و سپس اپلود کنید.

در نهایت پیشنهاد می کنیم این ویدیو را نیز برای آشنایی بیشتر با این قابلیت جدید اینستاگرام مشاهده کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید