جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

نامزدی نیک جوناس و پرینکا چوپرا سلبریتی های معروف

استاندارد جدید سلبریتی ها برای ازدواج

0

نیک جوناس 26 ساله ( Nick Jonas ) با پرینکا چوپرا (Priyanka Chopra ) خواننده و بازیگر هندی پس از دو ماه آشنایی نامزدی کردند.

ظاهرا دو ماه آشنایی ، تبدیل به استاندارد جدیدی برای سلبریتی های معروف شده است ، همانگونه که نیک جوناس نیز در سی و ششمین جشن تولدش به پرینکا چوپرا پیشنهاد ازدواج داد و او نیز گفت : بله ! سلبریتی  25 ساله در حقیقت مغازه جواهر فروشی تیفانی را در نیویورک بسته بود تا یک حلقه شیک و عالی  را برای هنرپیشه جذاب خود انتخاب کند . این اتفاق هفته گذشته در تعطیلاتش که به لندن رفته بود رخ داد. یک منبع مطلع می‌گوید : ” آن ها بسیار خوشحال هستند و حتی دوستانش می گویند تا به حال نیک جوناس را به این خوشحالی ندیده اند و آن ها بسیار از این موضوع هیجان زده و خوشحال هستند.”

خیلی جالب است ، زمانی که پرینکا در روز 19 ماه مه در مراسم عروسی شاهزاده هری شرکت کرد ، هنوز هم یک خانم مجرد بود . بعد از تعطیلات آخر هفته ، ناگهان نیک و پرینکا همه جا با هم دیده شدند ! آن‌ها برای تماشای فیلم دیو و دلبر به سالن هالیوود رفتند و حتی در یک قایق تفریحی نیز با هم دیده شدند . درست چند هفته بعد در ماه ژوئن ، نیک ، پرینکا را به شهر آتلانتیک سیتی دعوت کرد . پرینکا با خانواده نیک بیشتر آشنا شد و با آن‌ها در یک وعده غذایی همراه شد . سپس آن ها در 22 ژوئن به شهر زادگاه پرینکا یعنی هند رفتند و نیک با خانواده او آشنا شد .

البته از آنجا که تمام خانواده از جمله جو جوناس 28 ساله به همراه سوفی ترنر (بازیگر نقش سانسا در game of throns) نیز در جشن تولد حضور داشتند. مشخص بود که همه از این اتفاق آگاه هستند.

مدتی پیش نیز ناگهان جاستین بیبر و هیلی بالدوین در مدت کوتاهی پس از نامزدی تصمیم به ازدواج گرفتند.

 

تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید