اولین تصویر رسمی از لیندا همیلتون در ترمیناتور 6

لیندا همیلتون قرار است دوباره در نقش سارا کانر در ترمیناتور 6 ظاهر شود.

همان طور که قبلا مطرح کردیم قرار است در فیلم ترمیناتور 6 شاهد بازگشت ستاره قدیمی این فیلم یعنی لیندا همیلتون در نقش «سارا کانر» باشیم.
خوشبختانه ، تصویر رسمی از ترمیناتور 6 منتشر شده است که شاهد بازگشت دوباره  همیلتون پس از سال 1984 به عنوان نقش  کانر هستیم.

در تصویری که به تازگی منتشر شده (تصویر پایین) شما می‌توانید همیلتون را در سمت راست تصویر مشاهده کنید. او در این تصویر در کنار دو بازیگر جوان به نام های  ناتالیا ریس ( چپ ) در نقش دانی راموس و مکنزی دیویس ( وسط ) به عنوان ” گریس ” دیده می شود.

در ادامه کمی در مورد شخصیت دیویس صحبت می کنیم . شخصیتی که نکات جالبی در مورد او وجود دارد .

اولین مورد نام او هست . در هنگام انتشار این عکس فقط یک اسم کوچک برای او عنوان شده است : گریس ، و نام‌خانوادگی برای او تعریف نشده است.  همچنین بر روی بازو ها  و سینه ی او زخم های بقیه زده عجیبی می باشد که با حالت عادی متفاوت می باشد.

در حال حاضر , ما چیزی در مورد داستان این قسمت از ” نابودگر ” را نمی‌دانیم . اما از همین الان می توان گفت که  گریس یک معماست . این جای های  زخم برای چیست؟ چرا او تنها با نام کوچکش معرفی شده است؟

بدون اینکه حتی یک تیزر از این فیلم منتشر شود سخت است در مورد این شخصیت قضاوت نمود. اما می توان این پیش بینی را کرد که ممکن است گریس به طور کامل یک انسان نباشد.
ترمیناتور 6 قرار است در روز 22 نوامبر 2019 به روی پرده سینما برود .

منبع mashable
ممکن است شما دوست داشته باشید