جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

دانلود سریال دل قسمت 1 ( زمستان 97 )

سریال دل کاری جدید از منووچهر هادی می باشد که قرار است از زمستان 97 برای نمایش خانگی آماده شود.

0

سریال دل ، یک سریال عاشقانه و درام از منوچهر هادی می باشد که قرار است زمستان امسال برای دانلود و تماشا در سینمای خانگی قرار بگیرد.

منوچهر هادی که سابقه ساخت سریال عاشقانه و فیلم هایی همچون من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم، آیینه بغل، پاهای بی قرار، قرنطینه و … را در کارنامه دارد.

 

سریال دل

سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی با داستانی عاشقانه به نویسندگی بابک و میثم کایدان از اول تیرماه 97 پیش تولید خود را آغاز کرده است  و در شهریور ماه وارد مرحله تولید می شود. به نظر می رسد زمستان امسال آماده پخش شود.

از جمله بازیگرانی سرشناسی که تا کنون حضورشان تایید شده است ، محمدرضا گلزار، ساره بیات، محمدرضا فروتن ، هومن سیدی و یکتا ناصر می باشد و عوامل  دیگری نیز به این سریال اضافه خواهند شد . این مجموعه در ۲۸ قسمت تولید می شود و از آنجا که مضمونی عاشقانه دارد احتمال می رود یکی از پر بازدیدترین سریال های 97 باشد.

بازیگران حاضر در سریال دل:

منوچهر هادی در این سریال تقریبا با همان عوامل سریال عاشقانه کار می کند و سرمایه گذار این سریال بنا منابع خبر صادق یاری می باشد.

وقتی صحبت از سریال عاشقانه می شود کمی کار سخت می شود و با توجه به اینکه در این چند سال اخیر سریال های عاشقانه از موفقیت بیشتری در نمایش خانگی برخوردار بوده اند ساختن یک اثر جدید و متفاوت با کار های قبلی به مراتب سخت تر می باشد . منوچهر هادی معتقد است این سریال فرمت جدید دارد و امید می رود شاهد یک سریال جذاب در انتهای سال 97 باشیم.

لینک دانلود سریال دل از قسمت یک تا انتها همزمان با پخش سراسری در این صفحه قرار خواهد گرفت و شما علاقه مندان می  توانید از همین بخش سریال دل را دانلود نمایید.

 

 

تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید