جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

فصل دوازدهم آخرین فصل سریال بیگ بنگ تئوری خواهد بود؟

0

فصل دوازدهم سریال بیگ بنگ تئوری بعد از اعلام کناره گیری پارسونز، احتمالا آخرین فصل این سریال باشد و بدون شک خیلی از طرفداران سریال از این خبر ناراحت خواهند شد.

این مجموعه تلویزیونی نه تنها مجموعه بزرگی از طرفداران را دارد ، بلکه این سریال نامزدی های متعددی را برای جوایز مختلف در جشنوارها ، به نام خود ثبت کرده است. بنابراین ،

چرا شبکه CBS دقیقا تصمیم به پایان دادن به این سریال پرطرفدار گرفت ؟

به گفته Entertainment Weekly ، هنرپیشه نقش شل کوپر آماده است تا این سریال را ترک کند . پارسونز ، که گفته می شود حقوق ۱ میلیون دلاری برای بازی در هر قسمت را دریافت می کند، اگر دو سال دیگر در این سریال باقی می ماند می‌توانست سودری بیش از ۵۰ میلیون دلار را کسب کند. البته گفته می‌شود که CBS در تلاش برای مذاکره با  این بازیگر برای افزایش حقوق او می باشد تا از ترک سریال خود داری کند. با این حال اگر این اتفاق بیافتد ، باور کردن سریال بیگ بنگ تئوری بدون پارسونز سخت خواهد بود . شخصیت او نه تنها طرفدار پروپا قرص زیادی دارد ، بلکه شخصیت او حتی الهام‌بخش  سریالی همچون “شلدون یانگ ” نیز بود که سال گذشته به نمایش درآمد .

در حالی که پارسونز به تازگی درباره کنسل کردن قرار دادش صحبت کرده بود ، کلی ( شخصیت پنی ) اخیرا ً یک پیام به اشتراک گذاشته است که در مورد تاثیر این سریال بر روی شخصیت او صحبت می کند.

” مهم نیست که چه موقع این سریال به پایان خواهد رسید . قلب من همیشه برایت اندوهناک خواهد بود. ولی هنوز غرق در اشک سعی می کنیم بهترین فصل را رقم بزنیم “

دوازدهمین فصل (احتمالا آخرین فصل) از سریال بیگ بنگ تئوری در 24 سپتامبر از شبکه CBS پخش خواهد شد.

تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید