جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

دانلود سریال ریکاوری قسمت 1 (به زودی)

لینک دانلود قسمت یک به محض انتشار قرار خواهد گرفت.

0

سریال ریکاوری در حال آماده شدن برای پخش خانگی می باشد و شما می توانید به زودی به صورت مستقیم سریال ریکاوری را دانلود کنید.

دانلود تمامی قسمت ها

 

پ.ن : این سریال قرار بود که در 28 آبان پخش شود اما این اتفاق نیافتاده و کارگردان سریال در استوری پیچ اینستاگرامی خود ، خبر از تلاش هایشان برای پخش هر چه زودتر این سریال داده است و قرار است زمان دقیق در آینده اعلام شود.

سریال ریکاوری

متاسفانه در مورد این سریال هیچ خبری منتشر نشده است و مشخص نیست داستان فیلم حول چه موضوعی می چرخد اما از تیزر های کوتاه این فیلم می توان حدس زد  ژانر درام و جدی مایع اصلی این سریال باشد و حداقل در نگاه اول فضایی شبیه به سریال ممنوعه احساس می شود.  اما قضاوت در مورد سریال ریکاوری زود است و باید دید چگونه مخاطبان را به سمت خود جذب خواهد کرد. دیگر اطلاعاتی که درمورد این سریال وجود دارد این است که بخش هایی از فیلمبردای این سریال در جنوب کشور صورت گرفته است و نگارش این سریال به عهده مهرداد نیکنام است که در ۶ قسمت برای شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

سریال جدید ریکاوری قرار است به زودی توسط تصویر دنیای هنر وارد شبکه نمایش خانگی شود.

عوامل سریال ریکاوری

سریال ریکاوری به کارگردانی بهادر اسدی و تهیه کنندگی جمال گلی ساخته شده است. بهادر اسدی کارگردان فیلم کارت به کارت را بر عهده داشته است وسریال ریکاوری اولین تجربه او در شبکه نمایش خانگی محسوب می شود.

از بازیگران مهم این سریال می توان به مجید واشقانی، هومن برق نورد، سیما تیرانداز، شبنم قلی خانی، عزت مهرآوران، مریم معصومی اشاره کرد.

تصاویر بخش هایی از این سریال

تیزر جدید سریال:

تیزر اول:

تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید