بهترین فیلم های کمدی 2018

لیست تهیه شده زیر بهترین فیلم های کمدی 2018 را به شما معرفی می کند ، فیلم هایی که چیزی فراتر از خنده را به شما می دهند و درون آن ها مفاهیم و موضوعات روز اوپا در قالب ژانر کمدی بیان شده است. فیلم هایی که به موضوعات و مشکلات سنین نوجوانی و جوانی می پردازد و  بعضی دیگر مناسب بزرگسالان می باشد.

1 فیلم GAME NIGHT

فیلم GAME NIGHT

فیلم GAME NIGHT، داستان یک زن و شوهر (جیسون بتمن و راشل مک آدامز) است که بازی های کارتی و پانتومیم را به صورت حرفه ای انجام می دهند  . یک آخر هفته که آن ها به همراه دوستانشان این بازی را تکرار می کنند ناگهان اتفاقی واقعی وارد جریان بازی آن ها می شود و آن ها تا مدتی از فیلم از این موضوع اطلاعی ندارند و همین فضا باعث ایجاد فضای طنز بسیاری می شود.

2 فیلم مرد موچه ای و زنبورک

فیلم مرد موچه ای و زنبورک

مرد مورچه‌ای و زنبورک فیلمی در سبک ابرقهرمانی بر پایه شخصیت‌های مرد مورچه‌ای و زنبورک از شرکت مارول است که امسال به اکران رسید. این فیلم به کارگردانی پیتون رید و تیم نویسندگی کریس مک‌کنا، پل راد، اریک سامرز و گابریل فراری است. مرد مورچه‌ای و زنبورک به عنوان بیستمین فیلم در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود و دنبالهٔ فیلم مرد مورچه‌ای در سال ۲۰۱۵ است. از بازیگران آن می‌توان به پل راد، اوانجلین لیلی،مایکل پنیا، والتون گوگینس، بابی کاناوله، جودی گریر، هانا جان کامن و مایکل داگلاس اشاره کرد. اگر چه این فیلم بیشتر ژانر ابر قهرمانی دارد اما به خوبی می توان رگه هایی از طنز و کمدی را در آن دید ، جاهایی که مرد مورچه ای کنترل خود را از دست می دهد عمدتا همراه با کمدی می باشد و می تواند لبخند را بر روی لبان شما بنشاند.

 

3 فیلم Blockers

فیلم Blockers

فیلم Blockers یا «محدود کننده‌ها»، یک فیلم کمدی مخصوص بزرگسالان است که در لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته در آمریکای شمالی نیز بوده است . این فیلم که با بودجه ۲۱ میلیون دلاری تهیه شده است توانست در همان هفته اول بودجه خودش را از طریق اکران درآورد. بازیگرانی چون جان سینا، آیک بارین‌هولتز و لزلی من در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. داستان فیلم در مورد سه دختر دبیرستانی است که خود را برای مراسم شب رقص آماده می‌کنند. در این بین والدین آنها که بازیگران اصلی فیلم هستند، سعی دارند با نقشه‌ای از فرزندانشان در این مهمانی مراقبت کنند. فیلم Blockers در نگاه اول از دسته فیلم‌های کمدی بزرگسالانه‌ای است که تنها با نمایش چند سکانس کمدی و شوخی لفظی می‌خواهند مخاطب را بخندانند، اما نقدهای منتشر شده از این فیلم خیلی هم بد نبود و خبر از یک کمدی قابل قبول را می‌دهند که می‌تواند  شما را به مدت یک ساعت و ۴۰ دقیقه‌ای به خود جذب کند.

4 فیلم ددپول 2

فیلم ددپول 2

ددپول ۲ نیز یک فیلم ابرقهرمانی بر پایه شخصیت ددپول از شرکت مارول کامیکس است که امسال منتشر شد. این فیلم به عنوان یازدهمین قسمت در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس به‌شمار می‌رود و دنبالهٔ فیلم ددپول در سال ۲۰۱۶ است.این فیلم با بازیرایان رینولدز در نقش اصلی در کنار بازیگرانی همچون مورنا باکرین، تی جی میلر، لزلی اوگامس یکی از فیلم های پر فروش امسال بوده است که علاوه بر ژانر ابر قهرمانی کمدی جذابی را نیز به همراه خود دارد.

5 فیلم Sorry to Bother You

فیلم Sorry to Bother You

فیلم شرمنده که مزاحم شدم ، نگاهی طنز آلود به اختلاف طبقاتی جامعه دارد. داستان فیلم در مورد مردی سیاه پوست به نام “کاسیوس گرین” می باشد که در گاراژ عمویش “سرجیو” به همراه نامزدش “دیترویت” زندگی می کند و از وضع فعلی زندگی خود راضی نیست. او بالاخره موفق می شود در شرکتی به نام RegalView به عنوان یک متصدی تلفنی کار پیدا کند. گرین در فروش و برقراری ارتباط با مشتریان مشکل دارد تا اینکه یکی از همکاران مسن او “لنگستون” به او پیشنهاد می کند از «صدای سفید» استفاده کند. به این ترتیب که صدای خود را همچون افراد سفید پوست در بیاورد تا ارتباطش با مشتریان بهتر شود. گرین متوجه می شود استعداد خاصی برای فروش با “صدای سفید” دارد و خیلی زود در کارش پیشرفت می کند طوری که مدیر شرکت به او کار مرموز “Power Caller” را پیشنهاد می کند. بعد از کمی موفقیت در سمت جدید ، گرین با یکی مدیرعامل شرکت رقیب دیدار می کند و به او پیشنهاد کاری وسوسه انگیز می دهد. گرین در این ملاقات کلیدی برای رفتن به دنیاهای متناوب شهرش اوکالند پیدا می کند و فکری برای به یک شب رسیدن می شود ….

 

منبع wikipedia