جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

دانلود سریال رقص روی شیشه [قسمت 12 اضافه شد]

بروزرسانی: قسمت اخر فصل یک اضافه شد.

0

سریال رقص روی شیشه برای پخش خانگی قرار گرفت و همزمان با انتشار قسمت ها ، تمامی کیفیت ها با لینک مستقیم برای دانلود قرار می گیرد.

دسترسی سریع به بخش دانلود:
دانلود فصل یک

می توان گفت چرخ تولید محصولات رسانه ای برای نمایش خانگی راه افتاده است و هر از گاهی خبر ساخت و تولید سریال یا مجموعه ای برای پخش در نمایش خانگی منتشر می شود و یک به یک وارد بازار می شوند. سریال ممنوعه ، ریکاوری و نهنگ آبی ، احضار ، خواب زده و  … از سریال های جدیدی می باشند که به تازگی پخش شده اند یا آماده پخش هستند .

سریال «رقص روی شیشه» که کارگردانی و تهیه کنندگی آن را مهدی گلستانه ، تهیه کننده سریال عاشقانه بر عهده دارد نیز ، قرار است برای پخش خانگی ساخته و آماده پخش شود.

یکی از موضوعات داغ در مورد این سریال حضور بهرام رادان بود که پس از گمانه زنی های زیاد حال شاهد انتشار تصویری هستیم که بازی او را در سریال رقص رو شیشه تایید می کند . عکسی که بهرام رادان به همراه مهرداد صدیقیان در یکی از سکانس های فیلم دیده می شود.

به گفته مهدی گلستانه کارگردان و تهیه کننده سینما ، این سریال در حال حاضر مراحل آخر نگارش فیلمنامه را سپری می‌کند. همچنین این کارگردان اضافه کرد که سریال رقص روی شیشه حداقل ۲۶ قسمت خواهد داشت.

موضوع سریال رقص روی شیشه یک ملودرام اجتماعی می باشد که به مسائل پیرامون مهاجرت و ستایش خانواده می پردازد.

بازیگرانی که در این سریال حضور خواهند داشت و تا این لحظه حضور آنها تایید شده است :

بهرام رادان ، امیرآقایی ، میترا حجار ، مهتاب کرامتی ، فرزاد فرزین ، حامد کمیلی و به تازگی نیز ترلان پروانه و ابوالفضل میری نیز به این سریال اضافه شده اند.

البته نا گفته نماند که سعید کنگرانی نیز قرار بود در این سریال ایفای نقش کند ، اما متاسفانه چندی پیش در گذشت .

او در ادامه صحبت خود با خبرگزاری مهر در مورد فصل دوم عاشقانه اینطور عنوان کرد که اگر من و نویسندگان این اثر به یک فیلمنامه خوب و قابل قبولی دست بیابیم . حتماً فصل دوم این سریال را خواهیم ساخت.

 

دانلود سریال رقص روی شیشه

 

همه قسمت ها دارای چهار نوع کیفیت انتخابی 480p ، 720p ، 1080p و 1080HQ می باشند.

پشتیبانی:

نکته: قسمت ها یک روز قبل به صورت پیش فروش قرار می گیرند و فردای آن روز (دوشنبه) در همان صفحه خرید و دانلود ، رمز فایل قرار دارد. در روز دوشنبه فایل نیازی به رمز ندارد.

در صورت نیاز  و مشکل در هر مرحله از خرید و دانلود از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید:

۱. ارسال ایمیل به آدرس support@salamcinama.ir

۲. ارسال پیام به آدرس تلگرام salamcinema_help

۳. تماس با شماره تلفن 02188394219

منبع mehrnews
ممکن است شما دوست داشته باشید