جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

سونی ساخت پلی استیشن 5 (PS5) را تایید کرد

0

گیمرها ، خود را آماده کنند، که نسل جدید کنسول ها به جنگ با یکدیگر خواهند رفت. سونی ساخت پلی استیشن 5 (ps5) را تایید کرد.

چرا این حرف را می زنیم؟ ],k امروز سونی تایید کرد که دارد بر روی ساخت یکی پلی استیشن جدید کار می کند و اگر سونی در حال توسعه پلی استیشن 5 باشد ،  می توانید مطمئن باشید که مایکروسافت هم شروع به ساخت یک کنسول جدید خواهد کرد.

 

سونی PlayStation 4 را در نوامبر 2013 منتشر کرد، بنابراین از آن زمان تا کنون تقریبا پنج ساله گذشته است. فاصله بین نسل های قبلی پلی استیشن معمولا 5 تا 7 سال بوده است، به همین دلیل نسل بعدی کنسول قریب الوقوع می باشد.

انتشار PS4 Pro و Xbox One X با ویژگی های ارتقا یافته و پشتیبانی از بازی 4K مشکلاتی را حل کرد. با این حال، نظرات ارائه شده توسط رئیس سونی و مدیر عامل آن « Kenichiro Yoshida » نشان می دهد که سونی به فکر آینده است.

Yoshida در مصاحبه ای با  The Financial Times اظهار داشت:

در این مرحله، آنچه من می توانم بگویم این است که زمان آن رسیده یک سخت افزار نسل جدید داشته باشیم.

 

موضوع این مصاحبه در مورد برنامه های سونی برای مقابله با رشد بازار بازی های تلفن همراه بود.

The Financial Times می گوید پلی استیشن 5 (و یا هر آنچه که قرار است در آینده نامیده  شود) “ممکن است خیلی تفاوتی با ps4 نداشته باشد و معماری اصلی آن احتمالا مشابه نسل قبلی خواهد بود.”

بیشتر احتمال دارد که سونی PS5 را در سال 2020 یا 2021 منتشر کند.

البته این خبر برای گیمر ها واکنش های متفاوتی خواهد داشت ، زیرا کنسول جدید به معنای صرف پول بیشتر بر روی سخت افزار برای انجام آخرین و جدید ترین بازی هاست.

نظر شما چیست؟

منبع makeuseof
تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید