جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

مندی مور بازیگر نقش ربکا سریال this is us ، ازدواج کرد

0

مندی مور بازیگر 35 ساله و آمریکایی نقش ربکا در سریال محبوب این ما هستیم (this is us) با تیلور گلداسمیت ازدواج کرد.

یکی از داغترین خبر های این هفته سلبریتی ها ازدواج ربکا پیرسون سریالthis is us بود.

مندی مور و تیلور گلداسمیت که دوستان طولانی مدتی برای یکدیگر بودند سرانجام این هفته با یکدیگر در یک مهمانی خصوصی که در لس آنجلس برگزار شد با یکدیگر ازدواج کردند.

این مهمانی با حضور فامیل های خانوادگی و تعدادی از بازیگران سریال this is us مانند میلو ونتیمیگلیا، کریسسی متز و استرلینگ ک. براون  برگزار شد. این مهمانی خصوصی در تالار که در نزدیکی پارک کوهستانی لس آنجلس بود شکل گرفت.

البته قبل از این هم پیش بینی می شد که چنین اتفاقی بیافتد زیرا مندی مورد گفته بود که:

این ایده که جلوی 200 نفر بایستی و مراسم های ازدواج را به جای آوری برای من ناخوشایند است . فکر می کنم که من نمی توانم این کار را انجام بدهم. این کار یک اتفاق و تجربه ویژه برای من است که دوست ندارم با 200 نفر دیگر به اشتراک بگذارم . بنابراین اجازه می دهم این مراسم تمام شود و سپس جزییات آن را با دیگران به اشتراک خواهم گذاشت.

مندی مور در روز مراسم ازدواج خود با تیلور گلداسمیت لباس عروس زیبایی به تن کرده بود و  اولین عکس از لباسش را در پست اینستاگرامی خودش می توان دید. از فرم لباس می توان متوجه شد که طراحی این لباس به دست طراحان مورد علاقه اش یعنی کیت و لورا ملووی صورت گرفته است.

نمونه ای از این لباس تقریبا در ماه جولای در یک نمایشگاه مد به نمایش گذاشته شده بود که در تصویر زیر می توانید ان را مشاهده کنید.

این ما هستیم یک سریال تلویزیون آمریکایی کمدی-درام ساخته شده توسط Dan Fogelman است که برای اولین بار در ان بی سی در سپتامبر ۲۰، ۲۰۱۶ پخش شد.

از جمله بازیگران سریال this is us می توان به میلو ونتیمیگلیا، مندی مور، استرلینگ کی براون، کریسی متز، جاستین هارتلی، سوزان کلیچی واتسون، کریس سولیوان و رون سیپاس جونز اشاره کرد.

داستان سریال به بیان زندگی‌ و روابط‌های افراد یک خانواده که در یک روز به دنیا امده اند، می پردازد و یکی از پر طرفدارترین سریال ها در این ژانر می باشد.

 

منبع wikipedia
تلگرام