جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

معرفی و داستان فیلم جان سخت 6 ، مک کلین (McClane)

0

مجموعه فیلم های جان سخت یکی از پرطرفدار های فیلم های ژانر اکشن می باشد و به تازگی ساخت جان سخت 6 با نام مک کلین (McClane) شخصیت اصلی فیلم ، در مرحله پیش تولید قرار گرفته است .

جان سخت که تا کنون در 5 قسمت تولید و اکران شده است T اولین بار در سال 1988 روی پرده سینما رفت . داستان کلی این مجموعه حول شخصیت اصلی فیلم یعنی مک کلین با بازی بروی ویلیس که یک بازرس پلیس نیویورک می باشد ، می چرخد.

خبر خوش برای طرفداران مجموعه جان سخت این است که با توجه به صحبت های تهیه کننده فیلم در یک مصاحبه ، جان سخت 6 به احتمال زیاد در دسته بندی درجه R قرار خواهد گرفت و به این معناست که فیلم دوباره به همان حالت خشن تر خود باز خواهد گشت.

لورنزو دی بوناوونتورا ، تهیه کننده مجموعه جان سخت در مصاحبه ای که برای قسمت جدیدی از مجموعه فیلم های Transformers داشت، وقتی سوالی  از او در مورد درجه سنی فیلم جدید Die Hard شد ، او این گونه جواب داد که :

 

من تصمیم گیرنده در این باره نیستم ، اما اگر از من نظرم را بپرسید، قطعا امیدوارم این طور باشد .

از آنجایی که می دانیم بونوونتورا یک شخصیت مهم در سینمای هالیوود می باشد ، می توان مطمئن بود که حرف هایش در حد یک نظر نیست و به احتمال زیاد شاهد جان سخت 6 مک کین با هیجان و اکشن بالا و خشن تر خواهیم بود.

جان سخت 6 تمام تمرکز خود را بر روی شخصیت اصلی فیلم مک کلین گذاشته است و داستان فیلم قرار است در دو زمان ، یکی زمان حال و 60 سالگی مک کلین و دیگر در زمان گذشته و 20 سالگی او جریان داشته باشد.  قصد تهیه کننده جایگزین کردن یک بازیگر جوان برای شخصیت جان مک کلین می باشد (احتمالا جزف گردن این بازیگر جوان باشد).

فیلم نامه این جان سخت 6 توسط چاد و کری هایس نوشته شده است .

 

منبع comicbook
تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید