مک مارونی همسر جدید جنیفر لارنس !؟

جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) رسما نامزدی کرد!

بازیگر فیلم “Red Sparrow” با دوست خود، کوک مارونی نامزدی کرد . وکیل لورنس، لیز ماهونی، این خبر را در وب سایت USA TODAY تایید کرد.

جنیفر لارنس تا کنون چندین رابطه عاشقانه ناموفق داشته است ، اما آیا این بار مک مارونی همسر جنیفر لارنس خواهد شد و این نامزدی به ازدواج ختم می شود؟

لارنس 28 ساله ، با کوک مارونی از بهار گذشته در ارتباط بود و رسانه ها هم آن ها را بارها با یکدیگر دیده بودند.

 

اما مارونی کیست؟ مارونی 33 ساله،  در بخش هنری نیویورک فعالیت دارد و مدیر یک گالری به نام گلدستون 64 در منهتن می باشد.

البته جنیفر لارنس قبلا در سر صحنه فیلمبرداری مردان ایکس-کلاس اول (2010) با هم بازی اش نیکلاس هولت آشنا و مدتی بعد رابطه عاشقانه آن ها آغاز شد و این رابطه تا سال 2014 ادامه داشت . پس از جدایی این بار او با کریس مارتین خواننده در ارتباط بود و از سپتامبر 2016 تا اکتبر 2017 با دارن آرنوفسکی رابطه عاشقانه داشت.

حال باید دید این نامزدی رسمی به کجا خواهد کشید.

بیوگرافی مختصری از جنیفر لارنس

جنیفر شریدر لارنس متولد: ۱۵ اوت ۱۹۹۰ بازیگر آمریکایی است. اولین نقش بزرگ وی با حضور در مجموعه تلویزیونی «بیل انگوال» رقم خورد. سپس در فیلم‌هایی چون دشت سوزان و زمستان استخوان‌ سوز توجه منتقدان را به خود جلب کرد .جنیفر لارنس با بازی در فیلم “The Hunger Games”  به شهرت رسید و جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم  “Playbook of Linings Silver” در سال 2012 به دست آورد. او در زمان نامزدی‌اش برای دریافت این جایزه، دومین فرد تاریخ سینما بود که در جوان‌ترین سن موفق به نامزدی برای این جایزه می شد.

 

منبع
ممکن است شما دوست داشته باشید