دانلود فصل پنجم سریال بلک میرور (Black Mirror: Bandersnatch) برای اولین بار در کشور

سریال تعاملی بلک میرور این امکان را می دهد شما در داستان فیلم تغییر ایجاد کنید.

3

سریال بلک میرور یا  آینه سیاه اولین سریال تعاملی است که شما به صورت مستقیم در متن فیلم دخالت دارید. حال برای اولین بار در ایران امکان مشاهده و دانلود فصل پنجم سریال بلک میرور (Black Mirror: Bandersnatch) به صورت آنلاین و تعاملی که فقط در اختیار نتفلیکس بود فراهم شده است.

توضیحات فیلم بلک میرور Black Mirror: Bandersnatch

 

فصل پنجم سریال دیدنی بلک میرور به کاربر حق انتخاب می‌دهد تا بتواند فیلم را با سلیقه خود پیش ببرد. این مجموعه از طریق سیستم استریم Netflix، قابل مشاهده است. اما نماشا برای اولین بار سیستم استریم نتفلیکس را شبیه سازی کرده است، تا علی‌رغم محدودیت‌هایی که Netflix برای کاربران ایرانی گذاشته است، بتوانید این مجموعه جذاب و ماجراجویانه را مشاهده کنید.

 

بر خلاف چهار فصل قبل بلک میرور، فصل پنجم سریال که بلک میرور : بندراسنچ نام‌گذاری شده است، بیشتر به فیلمی بلند شباهت دارد. چارلی بروکر، کارگردان فیلم، در بخش‌های مختلف، روندی اینتراکتیو و خارق‌العاده را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد و به او امکان می‌دهد تا از کوچکترین جزییات (همانند برند صبحانه) تا قسمت‌های کلیدی را به سلیقه خود انتخاب کنند. به گفته دست‌اندرکاران فیلم، دادن حق انتخاب برای تعیین جزییات به ببیننده حتی در شروع فصل پنجم، باعث می‌شود او در همان ابتدا با روند کار آشنا شود و بتواند ماجراجویی خود را دنبال کند. دقت داشته باشید که بازیگران و داستان قسمت های این سریال مستقل از یکدیگر است و حتما شما نباید فصل های قبل آن را دیده باشید.

فصل پنجم درباره جوان برنامه نویسی است که با پدرش در دهه ۸۰ میلادی زندگی می‌کند. پیرامون زندگی این جوان برنامه‌نویس (استفان) و هدف‌هایش، ماجراهای مختلف و عجیبی روی می‌دهد که بیننده می‌تواند حالت‎‌های مختلفی را از هزاران هزار حالتی که در اختیارش قرار می‌گیرد، انتخاب کند و مسیر استفان را تغییر دهد و در ماجراجوی‌‌اش شریک باشد.

متاسفانه Netflix دسترسی کاربران ایرانی را محدود کرده است و اگر با IP ایران وارد سایت شوید، نمی‌توانید آن را مشاهده کنید. در این مواقع بسیاری از ما با تغییر IP وارد سایت موردنظر می‌شویم. سایت Netflix نسخه سی روزه رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد که برای استفاده از آن، لازم است حساب بانکی یا پی‌پال خود را وارد کنید که این موضوع هم به دلیل محدودیت‌های موجود، برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نمی‌باشد.

سایت نماشا با انتقال تکنولوژی موفق شده است الگوریتم فصل پنجم سریال بلک میرور بندراسنچ را انتقال دهد و به تمام کاربران ایرانی این امکان را بدهد تا این اپیزود جذاب را به صورت کاملا اینتراکتیو (تعاملی)، با زیرنویس فارسی و متناسب با فرآیندی که موردنظر کارگردان بوده است، پیش ببرند و ساختار ماجراجویانه و تخیلی خود را دنبال کنند.

از آنجایی که این سریال به صورت تعاملی می باشد امکان دانلود وجود ندارد و شما باید به صورت آنلاین سریال را مشاهده کنید تا بتوانید در بخش هایی از فیلم تصمیمات را بگیرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید