فیلم جیمز باند 25 (James Bond 25) همراه با خودرو الکتریکی خواهد بود

0

در فیلم جیمز باند 2020 ( James Bond 25 ) به احتمال زیاد جاسوس MI6 یعنی 007 یک خودرو الکتریکی خواهد داشت. یکی از مشخصه های اصلی فیلم جیمز باند ماشین های خاص شخصیت اصلی فیلم می باشد. اولین خودرو در این فیلم، آستون مارتین DB5 مشهور بود که در فیلم Goldfinger از سری فیلم های جیمز باند استفاده شد.

با توجه به گزارش های جدید، در جیمز باند 25 شاهد استفاده از یک استون مارتین الکتریکی به نام Rapide E خواهیم بود، خودرویی که فقط 155 عدد از آن در حال ساخت است. این ماشین های الکتریکی، هرچند به نوعی سازگار با محیط زیست است، اما قیمت آن با شیب بالایی حدود 283000 دلار آمریکا خواهد بود.

این تصمیم توسط کارگردان جدید فیلم [Cary Fukunaga] صورت گرفت. او به طور مستقیم با استون مارتین در ارتباط است تا یکی از اتومبیل های الکتریکی این شرکت را برای فیلم خود آماده کند. جیمز باند بخاطر رانندگی با خودرو های خاص شناخته می شود. در جیمز باند 2020 نیز همین اتفاق خواهد افتاد. البته سازندگان فیلم این ترس را نیز دارند که خودرو خیلی کامپیوتری شود ، اما به نظر می رسد در حال حاضر زمان مناسبی برای استفاده از این نوع خودرو ها می باشد.

تا به امروز، جیمز باند در هیچ کدام از فیلم هایش از خودرو الکتریکی استفاده نکرده است و این یک گام نسبتا بزرگ است. و باید دید عکس العمل مخاطبان نسبت به این خودرو الکتریکی چه خواهد بود. دیدگاه ها مثبت است یا عده به جای استفاده از کلمه  James Bond از این به بعد خواهند گفت PC Bond ؟

آنچه ما می دانیم این است که، پس از تاخیرهای بسیار ، تولید فیلم جیمز باند 25 از ماه آینده آغاز می شود. این آخرین کار دانیل کریگ به عنوان 007 خواهد بود و انتظار می رود اکثر بازیگران اصلی در فیلم حضور داشته باشند.

بر اساس گزارش  The Sun ،فیلم جیمز باند 25 (James Bond 25) در حال آماده شدن برای  8 آوریل 2020 می باشد.

0 0 vote
Article Rating
منبع movieweb
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x