8 حقیقت جالب در مورد میسی ویلیامز بازیگر نقش آریا استارک

میسی ویلیامز بازیگر نقش آریا استارک در سریال گیم اف ترونز از آن دسته بازیگرانی است که در سن کم به شهرت زیادی رسید . این بازیگر انگلیسی در 12 سالگی با بازی در سریال Game of Thrones به شهرت جهانی رسید و تبدیل به یک سوپر استار در دنیای بازیگری شد.

همین پیشرفت سریع و تبدیل شدن او به یک چهره باعث می شود تا اطلاع دقیقی در مورد پیشینه ی میسی ویلیامز در دسترس نباشد. در حال حاضر منتظر ایفای نقش او در فصل 8 سریال گیم اف ترونز هستیم اما مطمئنا این سریال آخرین کار میسی در شبکه HBO نخواهد بود و در آینده کارهای جدیدی از این بازیگر خواهیم دید. حال در اینجا چندین واقعیت جالب در مورد او وجود دارد که شرط می بندیم هرگز در مورد ستاره 21 ساله ، یعنی میسی ویلیامز نمی دانستید.

8 حقیقت جالب در مورد میسی ویلیامز

 

1 میسی ویلیامز کارش را با بازی در نمایش های کوچک مدرسه ای آغاز کرد. اما اولین کار او در واقع رقص بود. او به صورت جدی از سن 10 سالگی کلاس رقص می رفت. پدر و مادر میسی از نظر مالی قادر نبودند که دخترشان را به آکادمی های آموزش بازیگری بفرستند. میسی پس از حضور در یک برنامه استعداد یابی برای اجرای رقص در پاریس، اولین گام اساسی خود را برای تبدیل شدن به یک ستاره برداشت.

2 اولین شانس او برای نمایش توانایی خود ، نقشی در فیلم Nanny McPhee and the Big Ban بود. اما بدلیل جوان و خام بودنش نتوانست موفق ظاهر شود . میسی ویلیامز در این مورد گفت ” من در آن زمان بسیار ناامید بودم ، اما الان می دانم که بخوبی از پس آن برآمده ام و از آن زمان بسیار دور شده ام.”

3 خانواده میسی 13 سگ داشتند و به همین دلیل میسی علاقه زیادی به سگ ها دارد . او یک سگ به نام سانی دارد که عاشق آن می باشد.

4 جالب است بدانید که میسی ویلیامز به خاطر رفتن به یک سفر در مزرعه خوک قصد نداشت در تست بازیگری سریال گیم اف ترونز شرکت کند. اما مادرش او را متقاعد کرد تا به این تست بازیگری برود. میسی ویلیامز بعد ها در مصاحبه ای که با BBC داشت گفت: ” کی هست که دوست نداشته باشه در سن 12 سالگی به یک مزرعه خوک برود؟”

5 هدف میسی ویلیامز برای شرکت در تست بازیگری سریال گیم اف ترونز و گرفتن نقش آریا استارک ، بدست آوردن مقداری پول برای خریدن یک لپ تاپ جدید بود. اما او با کسب این نقش نه تنها می توانست هزینه کلاس های رقص خود ، سفر های مدرسه ای و کلی چیزهای دیگر را که قبلا مادرش تامین می کرد را پرداخت کند بلکه او به جای یک لپ تاپ می توانست چندین لپ تاپ بخرد.

6 مادر او ، هیلاری، یک سرپرست در دانشگاه بود ، او این شغل را برای حمایت از دخترش بدست آورده بود. هیلاری به این خاطر که اجازه داده بود دخترش قبل از اتمام مدرسه ، تمرکزش را بر روی بازیگری بگذارد همیشه مورد انتقاد شدید دیگر افراد قرار می گرفت. هیلاری در مصاحبه ای با The Irish Times گفت: “من همیشه متنفر از این بودم که عده ای می گفتند من بی فکر هستم. من فرصت بی نظیری را در اختیار دخترم قرار داده ام .”

7 میسی یک مدافع محکم برای حقوق زنان است. چیزی که بخاطر مبارزه مادرش با سرطان سینه و همچنین تجربیات خود در مورد سو استفاده های صورت گرفته در شبکه های اجتماعی یاد گرفته است. میسی می گوید بارها در شبکه های اجتماعی نجات یافته است و دوست دارد در این زمینه به دیگر افراد کمک کند. جالب است بدانید که ویلیامز به مادرش اجازه دسترسی به اکانت توییترش را داده تا با هم فکری او ، از خطرات فضای مجازی دور بماند.

8 یکی از بزرگترین الگوهای او لنا هیدی (بازیگر نقش سرسی لنیستر) است کسی که توانسته بین زندگی شخصی خود و زندگی حرفه ایش تعادل خوبی برقرار کند. میسی می گوید :” او یک بازیگر خارق العاده است ، اما همیشه در سکوت کار می کند. تا کنون هیچ حاشیه ای در مورد او نشنیده ام. من دوست ندارم در صفحه اول مجله ها باشم. ”

 

منبع popsugar
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (1)