جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

رابرت پتینسون در نقش بتمن بازی خواهد کرد

0

بنا بر گزارش هایی که وریتی از منابع خود دریافت کرده است ، گفته می شود  رابرت پتینسون ، بازیگر مجموعه فیلم Twilight (گرگ‌و‌میش) ، در حال مذاکره برای بازی در  نقش “بتمن” است . فیلم “بتمن” مت ریوز که قرار است در ۲۵ ژوئن سال ۲۰۲۱ به روی پرده سینما برود.

این منابع می‌گویند هنوز قرار دادی به صورت رسمی امضا نشده است ، اما به نظر می رسد که رابرت پتینسون بهترین انتخاب باشد و انتظار می‌رود که این قرار داد به زودی رسمی شود. برادران وارنر تا کنون در مورد این موضوع اظهار نظری نداشته اند.

پیش تولید فیلم بتمن برادران وارنر بروس،  انتظار می‌رود از  تابستان امسال آغاز شود.

مت ریوز، از ژانویه ۲۰۱۷  کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفت و از آن زمان تا کنون در حال توسعه این پروژه می باشد. حال مت ریوز فرصت دارد تا بازیگر خود برای شخصیت بتمن را انتخاب کند . رابرت پتینسون با ۳۳ سال سن، پس از کریستین بیل 21 ساله ،  جوان‌ترین بازیگر بروس وین ( بتمن) به شمار می‌رود.

ریوز “بتمن” را همراه با “سیاره میمون‌ها” و با کمک دیلان کلارک تولید خواهد کرد.

فیلم “گرگ‌ومیش” که با موفقیت به رستوران “گرگ‌ومیش میش” تبدیل شده‌است، تبدیل به جوان‌ترین بازیگر نقش بتمن در صفحه بزرگ بعد از کریستین بیل، که ۳۱ سال داشت و “بتمن آغاز می‌کند” در سال ۲۰۰۵ به نمایش درآمد.

براداران وارنر ، پس براورده نشدن انتظاراتشان در دو فیلم  DC ، یعنی «بتمن و سوپرمن» و «لیگ عدالت» ، امیدوارند مت ریوز در این مدت زمانی که فرصت داشته است ، فیلمنامه خوبی را تدارک دیده باشد .

تاریخ شروع رسمی برای فیلم “بتمن” تنظیم نشده است و احتمال می رود در اواخر سال ۲۰۱۹ و یا اوایل سال ۲۰۲۰ کار آغاز شود.

پتینسون در سال جاری در مجموع چهار فیلم بازی کرده‌است که با “زندگی عالی” کلیر دنیس آغاز می‌شود و همچنین در فیلم “The Lighthouse” رابرت ایگرز ایفای نقش کرده است . او در فیلم “پادشاه” نت فلیکس و “Waiting for the Barbarians” نیز حضور دارد.

منبع variety
تلگرام